Rüyada Kavun Görmek


Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek bir çok rüya tabircisi tarafından ev halkına hane içine yorumlanır. Rüyada görülen kavun güzel bir güne iyi bir şansa, talihe delalettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada kavun görmek kişinin hayatını etkileyecek bazı sorunlara, rüyada görülen sarı kavun bazı sağlık sorunlarına delalettir.

Rüyada Kavun Yemek

Rüyada yenen kavun hane içi bir sıkıntıya yaşanan bir soruna delalettir. Aynı zamanda rüyada kavun yemek kötü bir ilişkiye yorumlanır. Rüyasında kavun yediğini gören evli kimse evliliğinde bazı sorunlar yaşayabilir.

Rüyada Kavun Toplamak

Kişinin hayatına girecek güvensiz birine, bu kişinin sebep olmasıyla rüya sahibinin yaşayacağı bir soruna yorumlanır. Rüyada kavun toplamak aynı zamanda yeni bir kişiye, rüyada kavun toplamak büyük bir olaya, rüyada olmamış kavun toplamak yaşanacak büyük bir olayın öncesinden alınan tedbirlerle atlatılmasına yorumlanır.

Rüyada Kavun Kesmek

Rüyada kavun kesmek kariyerde iş hayatında yükselmeye açılacak yeni bir kapıya yorumlanır. Rüyada kavun kesmek aynı zamanda yeni bir sevgiliye yorumlanabilir.

Rüyada Kavun Satmak

Rüyada kavun satmak rüya sahibinin maddi açıdan yardıma muhtaç ya da sağlık sorunları yaşayan bir insana çok büyük yardımı dokunacağına delalettir. Rüyada kavun satmaya çalışıp satamadığını görmek rüya sahibinin yapmak istediği bir işte başarısız olacağına yorumlanır.

Rüyada Kavun Satın Almak

Rüyada satın alınan kavun yeni ve başarılı bir projeye rüya sahibinin iş hayatında mevki atlamasına yorumlanır. Rüyada kavun satın almak aynı zamanda yeni kararlara yeni girişimlere delalettir. Rüyada bir şey satın almak çoğu zaman başarıya, galibiyete yorumlanır.

Rüyada Kavun İkram Etmek

Rüyada kavun ikram etmek yakın zamanda uzaktan gelecek bir kişiye yorumlanır. Rüyada ikram edilen kavun sevilen bir kişiye, bu kişiyle yakın zamanda geçilecek iletişime yorumlanır.

Rüyada Kavun Çalmak

Rüyada çalınan kavun büyük bir olaya rahatsız edici bir duruma, kişinin son zamanlarda aklından geçen bazı planları tekrar gözden geçirmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kavun Karpuz Görmek

Rüyada kavun karpuz görmek kimi rüya tabircisine göre hayırlı bir habere yorumlansa da bazı rüya tabircileri tarafından şerre yorumlanır. Rüyada görülen kavun karpuz görüldüğü şekle ve duruma göre çok farklı şekillerde yorumlanabilir.