Rüyada Kan Görmek


Rüyada sadece kan görmek, rüya sahibi eğer maddi sıkıntılar çekiyorsa rahata ereceğine işaret kabul edilir. Genel olarak rüya sahibinin gerçek hayatta içinde bulunduğu şartlara ve rüyada görülen kanın akış yeri ve şekline göre farklı yorumlanmaktadır.

Rüyada Akan Kan Görmek

Rüyada her hangi bir yerinden kan aktığını görmek, rüya sahibinin akrabaları ile ilgili bir sıkıntı yaşayabileceğinin veya bir akrabasının sıkıntısına kendisinin de çok üzüleceğinin habercisi kabul edilir. Rüyada herhangi bir sebep olmaksızın vücuttan kan aktığını görmek kişinin maddi durumunda yaşanabilecek değişimlerin habercisi kabul edilir.

Rüyada Kıyafetin Üstünde Kan Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında özellikle ticarette yapmış olabileceği haksızlıklara işaret etmektedir.

Rüyada ağzından kan kustuğunu görmek

Rüyada kan kustuğunu görmek, rüya sahibinin eğer hastalığı varsa bu hastalığından kurtulacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kan Vermek

Rüyada kan vermek, rüya sahibinin çevresindeki insanların yardımı ile zor bir durumdan kurtulacağına ve rahatlayacağına işaret etmektedir. Rüyada kan aldırmak, rüya sahibinin arkasından yapılan dedikoduların habercisi kabul edilmektedir.

Rüyada kan içtiğini görmek

Genel olarak güzel bir rüya olarak kabul edilmemektedir. Rüyada kan içmek, rüya sahibinin bir şekilde haram paraya el uzattığı şeklinde yorumlanmaktadır. Farklı bir yoruma göre ise rüyada kan içmek, rüya sahibi tarafından sevdiği birine yapılan yardımların o insana ulaşamayacağı şeklinde yorumlanmıştır.