Rüyada Kamyon Görmek


Rüyada kamyon görmek iş olarak yorumlanır. Kamyon büyük ve güzel bir kamyon ise iş de büyük bir iştir. Eğer kamyon küçük ve eski bir kamyon ise iş de küçük bir iştir.

Rüyada Kamyon Satın Aldığını Görmek

Rüyada kamyon satın aldığını gören kişi büyük bir iş yapacaktır. Bu işin büyüklüğü kazanacağı paranın büyüklüğü ile doğru orantılıdır.

Rüyada Kamyon Sattığını Görmek

Rüyada kamyon sattığını gören kişi ithalat ihracat işine girişecektir. Bu işten hem kendisi hem de çalıştığı firmalar kazançlı çıkacaktır.

Rüyada Kamyon Yaktığını Görmek

Rüyasında kendi kamyonunu yaktığını gören kişi iş sistemini değiştirecek ve yeni bir alana yönelecektir. Bu alan onun için daha kazançlı olabilir.

Rüyada Yabancı Birinin Kamyonunu Yaktığını Görmek

Bir kimse rüyasında tanımadığı birinin kamyonunu yaktığını görürse bu kişi birinin işine engel oluyor demektir. Bir mazlumun ya da işçinin hakkına girmek kul hakkı olacağı için kişinin bu durumu çözmesi gerekmektedir.

Rüyada Kendine Kamyon Çarptığını Görmek

Bir kimse rüyasında kendisine kamyon çarptığını görürse bu kişi biri ile ortak bir işe girişecek demektir. Kişinin elinde para olmasa bile bu iş olacaktır, çünkü karşı taraf kendisine çok güvenmektedir.

Rüyada Kamyonla Birine Çarptığını Görmek

Rüyasında kamyonla birine çarptığını gören kişi yeni bir ortak alacak demektir. Bu ortağın maddi bir artısı olmasa bile manevi olarak kendisine katacağı çok şey vardır.

Rüyada Kamyon Satışı Yapmak

Rüyada kamyon satışı yapmak, iş piyasasında yüksek yerlere gelip, iş yerleri üzerinden komisyon almaya işarettir.

Rüyada Kamyon Şoförü Olmak

Rüyada kamyon şoförü olduğunu gören kişi uzun bir yolculuk yapacak demektir.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir