Rüyada Jandarma Görmek


Rüyada jandarma görmek, hiç hesapta olmayan sorunlar ile karşılaşmak ve kendini bir karmaşa içerisinde bulmaya yorumlanır. Hiç hesapta olmayan aksilikler çıkabilir. Sevdiklerinizden yana da bir hayal kırıklığı olabilir, başkasına güvenmenin bedeli ödenebilir. Çok güvendiğiniz insanlara verdiğiniz görevleri tamamlamayıp yarım bırakabilirler. Bu rüya aynı zamanda iş başvurusu yapan biri için mülakatta zorlanmasına yorumlanır. Sınav ve mülakatlarınız beklentilerinizden daha zor geçebilir. Sizi zorlayan sorular sorulabilir..

Rüyada Jandarma İle Konuşmak

Çok güvenip inandığınız insanların sayısının artmasına yorumlanır. Gözü kapalı güveneceğiniz biri hayatınıza girebilir. Yakınlarınız arasında bir insan size güven verebilir. Gönlü boş olan biri ise arkadaşları tarafından biri ile tanıştırabilir. Bu kişi devlette çalışan biri olabilir ve işi sebebi ile sık sık ayrı kalınabilir.

Rüyada Kendini Jandarma Olarak Görmek

Gelen bir habere sevinmek ve emeklerin karşılığını almak demektir. Bu bir atama haberi ya da mülakat sonucu olabilir. Zor bir şey başarılır ve tüm sınavlarınızdan beklenilen notlar gelir. Sizi zorlasa da eğitim ve iş hayatında ilerleme kaydedebilirsiniz. Ailenizin de sizden beklentileri boşa çıkmaz.

Rüyada Jandarma Üniforması Görmek

Mesleki hayatınızda önemli bir başarıya ulaşmak demektir. Yaşanılan aksiliklerin üstesinden başarı ile gelebilir ve patronlarınızın gözünde değeriniz artar. Size daha önemli sorumluluklar yükleyebilirler ve terfi alabilirsiniz. Çalışma hayatında güvendiğiniz kişilerin desteğini yanında hissedebilir ve yardım alınabilir.

Rüyada Jandarma Arabası Görmek

Çalışma hayatında önemli mevkilerde bulunan kişiler ile irtibat kurmak ve sorunlarınız çözmek demektir. İş sebebi ile uzak bir yere seyahat etmeniz de gerekebilir. Ya da ailenizin zor onayını alarak bir işi kabul edebilir ve başka bir yerde düzen kurulabilir.