Rüyada İdam Edildiğini Görmek


Rüyada İdam Edildiğini Görmek, Rüyada Asıldığını Görmek, rüyada asılmak ile ilgili olaylar görmek ne anlama gelir?

ASILMAK : Rüyada asılmak, birçok vech ile tâbir edilir.

İmam Nablusî demiştir ki:

– Valiliğe ehil olan bir kimsenin rüyada asıldığını görmesi, vali olacağına işarettir. Rüyada asılmak, yücelik ve nail olacağı nimetlere delâlet eder.

Rüyada bir şehirde idam edildiğini görmek, idam edildiği şehrin şerefi nisbetinde erişeceği reisliğe delâlet eder. Yine rüyada asılmak, fakirler hakkında hayra ve gizli şeylerin meydana çıkmasına; zenginler hakkında ise, şerre ve işlerinin bozulmasına işarettir.

Hem ölü, hem de o halde yine idam edildiğini görmek, dini bozukluğa ve fakat dünyanın şeref ve yüksek makamlarına delâlet eder. Bekâr bir adamın rüyada idam edildiğini görmesi, evleneceğine işarettir. Deniz üstünde bir vapurda yolculuk yapan biri rüyada asılmış olduğunu görse, bu rüya onun hakkında hayra delâlet eder. Rüyada idam edilmiş birinin etinden yediğini görmek, ileri gelen birtakım kimselerden menfaat teminine delâlet eder.

Rüyada asıldığını görmeyi daha kişisel olarak yorumlamak isterseniz aşağıdaki açıklamayı mutlaka okuyun. Sizde rüyanızda idam edilmek ile ilgili olaylar gördüyseniz aşağıdaki yorum yaz bölümünden bizimle rüyanızı paylaşabilirsiniz. Günümüz gecemiz hayır akibetimiz hayır ve huzur olsun.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir