Rüyada İçmek Görmek


Rüyada İçmek, Rüyada kişi eğer herhangi bir şey içiyor ise bu içtiği içecek türüne göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bu nedenle rüyada içmek konusunu kesinlikle bir konu ile sınırlandıramayız. Kişinin içtiği içecek türleri çok farklılık gösterebilir. Mesela içecek olarak süt, su, bal, şerbet ve içki görmüş olabilir. Bu nedenle bu içeceklerin her biri farklı şekilde yorumlanır. Rüyada hepsinin anlamı farklı anlama gelerek yorumlanmaktadır. Hatta rüyada bu içeceklerin sıcak veya soğuk içilmesi de rüya tabirler iken farklı şekilde ve anlamda yorumlanmaktadır.

 
Rüyasında su içmek, Kişinin hayatı boyunca bolluk, bereket, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayatının olacağına işaret eder. Bazı kişiler tarafından ise su içtiğini görmek dedikodu ve sıkıntılara delalet ettiği anlamı taşır. Rüyada su içmek ayrıca kişi bekar ise karşısına su gibi berrak güzelliğe sahip bir bayanla karşılaşıp evleneceğine işaret eder. Tabi bu su içmenin kaynağı da rüya yorumlama da önemli rol almaktadır. Suyun şişeden, çeşmeden veya tastan içilmesine bağlı olarak farklı anlamda yorumlandığı ifade edilir. Fakat ne olursa olsun su her zaman temiz ve saflığı simgelemektedir.
 
Rüyasında süt içmek, Rüyada süt içmek gören kişinin hayatı boyunca karşılaşacağı zorlu mücadelelere karşı hep başarılı olacağı anlamı taşır. Yani kişiler için imkansız görülen işlerin üstesinden gelmeyi başarmaktadır. Rüyayı gören kişi oldukça çalışkan olduğu için hiç bir şeyden göz korkmayan gözü pek, cesur, mert ve delikanlılığa işaret eder. Ayrıca rüyada süt içen kişi bekar bir erkekse çalışkan, oldukça hareketli, çevik, kolay kolay hastalığa yakalanmayan ve çok dürüst bir kadın ile evleneceğine bu evlilikten saf ve temiz huylu çocukların doğacağına işaret eder.
 
Rüyada bal içmek, Rüyada bal içildiğini görmek haramsız olan bol mala, kişinin hayatını çok dindar yaşadığına işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi bekar bir erkekse bal gibi katkısız temiz bir bayan ile evleneceğine, ama evliyse hanımı ile arasında sevgi bağının daha da kuvvetleneceği anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada bal şerbetinin içilmesi de kişinin hayallerine kavuşmasını, kolay bir şekilde mal varlığının kazanılmasına da işaret etmektedir.
 
Rüyada şerbet içtiğini görmek Kişi için oldukça güvenilir ve olumlu sonuçların var olduğu anlamı taşımaktadır. Kişi yaptığı tüm işler nedeni ile parmağı ile gösterilen, etrafında bulunan kişiler tarafından sevilip, sayılan bir kişiliğe sahip olduğu anlamı taşımaktadır. Ayrıca kişinin hem iş, hem de aile hayatı bakımından oldukça başarılı ve mutlu bir kişiliğe sahip olduğuna işaret etmektedir.
 
Rüyasında içki içtiğini görmek, Kişi rüyasında içki içiyor ise hiç hayır olmayan işler ile uğraştığına, haram mal kazandığına, kişinin çok hileci ve kurnaz olduğuna ve asla Allah yolunda gitmediğine işaret etmektedir. Ayrıca rüyada içki içen kişi erkekse karşısına kötü bir kadın çıkıp onunla ile düzgün olmayan bir evliliğe ve mutsuzluğa işaret etmektedir.