Rüyada Humus Görmek Ne Anlama Gelir?


Humus gördüğümüz rüyalar metaforik olarak beslenme ve ruhumuzdaki aç yönlerimizi doyurma rüyalarıdır. Rüyada açlık daima ihtiyaçların karşılanamaması, eksik kalanlar, ödenmemiş faturalar ya da harcadığından az kazanmaya vurgu yapar. Humus, güzel mezeler ve süslü bir sofra gördüğümüz rüyalar ise bunun tam tersine ihtiyaçtan fazlasına sahip olmak ve doyum rüyalarıdır. Rüyasında humus ve güzel mezeler gören kişi arzularına kavuşur ve ihtiyaçlarını karşılar.

Humus ya da benzeri mezeleri yediğimiz rüyalar genellikle beslenme ve yaşamın bize sunduğu menfaatlerle ilgilidir. Fakat humus  rüyaları için bu anlam geçerli olsa da bu tip rüyalar yine de beslenmenin üzerinde yaşamın ihtiyacımızın fazlasında bize sunduklarıyla ilgilidir. Ayrıca rüyalar dilinde beslenme yalnızca fiziksel alemi kapsamaz. Ruhumuz ve psikolojimiz için sağlıklı olan her şeyi elde etme, bazen bir eğitim alma ve kendini geliştirme semboller aleminde beslenmedir. Dolayısıyla, rüyasında beslendiğini gören kişi kendine mutlaka bir şey katacaktır.

Humus ya da diğer meze rüyaları aynı zamanda zenginlik lüks ve refah rüyalarıdır fakat yine de israf ve savurganlığa değiniyor da olabilirler. Bu rüyaların yorumu mezelerin ne durumda olduğuna ve rüyanın senaryosuna bağlı olarak yapılmalıdır. Yiyemeceğiniz kadar çok humus  görmek, bunların her yerde olması bazen ihtiyaç fazlası alışverişe hatta alışverişkolik hastalığına işaret edebilir. Bazıları için humus  rüyaları duygusal açlığı doyurma çabası ya da yaşamınızda bir alanda açık verme korkusuna işaret edebilir. Çok fazla meze gördüyseniz mutlaka yaşamınızda bir şeylerin doyurulma ihtiyacı olabilir.

Rüyada humus  ya da çeşitli mezeler ve çekici yiyecekleri birilerinin yediğini görmek fakat bunlardan yiyememek ise bazı arzulara erişebilmek için hala zamana ihtiyacınız olduğunu hatırlatır. Bazen bu rüyalar başarının, arzuların ve hayallerin aslıda görüş alanımızda ve çok yakınımızda olmasına fakat yine de onlara şimdilik sahip olmadığımıza ışık tutarlar. Bazıları için bu tip rüyalar zenginlik ve lüks yaşam hayalleri içerisinde olmak ya da birilerinin bu yaşam içerisinde olduğunu izlemek fakat o yaşama sahip olamamak alametidir.