Rüyada Havlu Görmek‏


Rüyada havlu görmek, rüya sahibinin kısmetleriyle ilgili olarak yorumlanmıştır. Hayallerini ve planlarını gerçekleştirme şansı elde edeceğine işaret kabul edilmiştir. Genel olarak bu şekilde yorumlanmakla birlikte, rüyada görülen havlunun rengine, şekline vs göre yorumu değişmektedir.

Rüyada temiz havlu görmek

Rüyada temiz havlu görmek, rüya sahibinin hayatında güzel ve mutlu edici gelişmeler yaşanacağı şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada beyaz havlu görmek

Rüyada görülen beyaz havlu, rüya sahibinin iyi niyetli olduğu, kimseye zarar vermek istemediği, güzel düşüncelere sahip olduğu şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada kırmızı havlu görmek

Rüya sahibinin kafasındaki planların çok yakın bir gelecekte gerçeğe dönüşeceği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada yeşil havlu görmek

Rüya sahibinin dini bir yere veya bir türbeye ziyarette bulunacağına yorumlanmıştır.

Rüyada havlu almak

Rüya sahibinin gireceği bir işten para kazanacağı, kısmetli olduğu, içi temiz bir insan olunduğu şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada havlu yıkadığını görmek

Rüyada havlu yıkamak, sevinç ile ilgili olarak yorumlanmıştır. Rüya sahibinin çok istediği bir planı veya hayali gerçekleştireceğine, bu sayede etrafındaki insanların beğenisini ve saygısını toplayacağına işaret kabul edilmiştir.

Rüyada hediye havlu

Rüyada bir havlu hediye almak da birine havlu hediye etmek aynı yorumlanmıştır. Rüya sahibinin uzun zamandır arasının bozuk olduğu bir kimse ile arasındaki buzların eriyeceğine, aralarındaki sorunların hallolacağına ve küslüğün, kırgınlığın sonlanacağına işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada banyo havlusu

Rüya sahibinin hedeflerine giden yolda önüne engel çıkmayacağı, güzel bir geleceğe sahip olacağı ve şansının yaver gideceği şeklinde yorumlanmıştır.