Rüyada Hasta Görmek


Rüyada hasta görmek görülen rüyanın tersine huzur, sağlık ve mutluluk gibi olumlu manalara gelir. Bu sebeple rüyayı gören kişi reel hayatta hasta ise iyileşecektir, sağlıklı bir birey ise bundan sonraki hayatına da sağlıklı bir şekilde devam edecektir.

Rüyada Babanın Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada babanın hasta olduğunu görmek genel manada hasta görmenin aksine olumsuz yorumlanır. Kişi babasını hasta olarak görürse yakında kendisi hastalanacaktır. Bu sebeple sağlığına dikkat etmelidir.

Rüyada Yabancı Birini Hasta Olarak Görmek

Bu iyi ya da kötü bir şekilde yorumlanabilecek bir rüya değildir. Küçük bir hastalığın habercisi de olabilir, ufak bir mal kazancı da olabilir.

Rüyada Tanıdık Birinin Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada tanıdık birinin hasta olduğunu görmek pek hayırlı yorumlanmaz. Bu rüya yakın zamanda kişinin bir üzüntü, sıkıntı yaşayacağına işarettir.

Rüyada Hastalığın Uzun Sürdüğünü Görmek

Hastalığın sürekli uzaması üzücü bir sonun habercisidir. Çünkü rüyada kişi hastalığının sürekli uzadığını görürse bu onun yakın zamanda vefat edeceğine işarettir. Ama hastalık günahların kefareti olduğu için sonraki hayatı huzurlu olacaktır.

Rüyada Salgın Hastalık Görmek

Salgın hastalık büyük sıkıntıların habercisidir. Kişi rüyasında kendisinin salgın bir hastalığa yakalandığını görürse kendisi büyük sıkıntılar çekecektir, başka birisini görürse o kişiler çekecektir.

Rüyada Alimlerin Hastalandığını Görmek

Bir kimse rüyasında alimlerin hastalanıp vefat ettiğini görürse dini açıdan zayıfladığını görmüştür. Bu kişi dini vecibelerini yerine getirmediği için huzursuzluk yaşamaktadır ve bu sebeple bu tarz rüyalar görmektedir.

Rüyada Çocuklarını Hasta Olarak Görmek

Evladını hasta olarak gören anne ya da baba ufak çaplı bir rahatsızlık yaşayacaktır. Bu baş ağrısı, göz ağrısı gibi küçük çaplı bir hastalıktır, ciddi bir tedirginlik sebebi olmamalıdır.

Rüyada Sıkıntıdan Hastalandığını Görmek

Bir kimse sıkıntılı bir döneminde sıkıntıları sebebi ile hastalandığını görürse yakın zamanda tüm sıkıntılarından kurtulacaktır.