Rüyada Gözlük Görmek


Gözlük görme yetisinin artmasını sağlar. Yani görme işlemine yardımcı olur. Bu sebeple rüyada gözlük görmek de yardımcıya, kılavuza işaret eder. Rüyasında gözlük gören kişi yakın zamanda biri tarafından büyük bir yardım görür. Bu sebeple rüyada gözlük görmek güzel manalara gelmektedir.

Rüyada Gözlük Taktığını Görmek

Bir kimse rüyasında gözlük taktığını görürse yaptığı tüm hatalarla yüzleşip bu hatalarından gerekli dersleri çıkarır. Ardından bu hatalarını düzeltme şansı elde eder ve hatalarını düzeltirse işleri yoluna girer.

Rüyada Kırılmış Gözlük Görmek

Bir kimse rüyasında kırılmış bir gözlük görürse bu kimsenin güvendiği ve gözü kulağı olarak gördüğü, kendisine yoldaş edindiği, her türlü konuda danıştığı o güvenilir kişinin hayatından çıkacağı manasına gelir. Rüya sahibi artık onunla ister istemez ilişkisini kesecektir.

Rüyada Gözlük Aldığını Görmek

Bir kimse rüyasında gözlük aldığını görürse yeni bir kişi ile tanışacaktır. Bu kişi ya dostu ya da sevdiği biridir. Bu kişi ile rüya sahibi arasında farklı bir bağ oluşacaktır. Bu bağ ikisinin birbirine yoldaş olacağı manasına gelir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Taktığını Görmek

Güneş gözlüğü güneşten gözleri korumak için kullanılır. Bu sebeple rüyasında güneş gözlüğü taktığını gören kişi hassas bir yapıya sahiptir ve kırılgandır. Bu sebeple korunmaya ihtiyacı vardır. Birilerinin ona yardımcı olması gerekmektedir.

Rüyada Siyah Gözlük Taktığını Görmek

Bir kimse rüyasında siyah gözlük taktığını görürse bu kişi karamsar bir yapıya sahiptir. Her zaman bardağın boş tarafını görür. Kendisini sürekli olarak üzer, her şeyi kafasına takar ve sürekli ağlar.

Rüyada Pembe Gözlük Taktığını Görmek

Rüyada pembe gözlük taktığını görmek siyah gözlüğün aksine iyimserlik manasına gelir. rüya sahibi Polyannacı bir yapıya sahiptir. Hayat onun için toz pembedir. Kendisine zarar veren insanlara bile iyimser bakar, asla kötü düşünmez.

Rüyada Gözlük Kullanmadığını Görmek

Bir kimse rüyasında gözlük kullanmadığını görürse bu kişi güçlü bir yapıya sahiptir. Her zaman kendine güvenen, başına gelen her olay sebat gösteren ve kendi ayakları üzerinde duran biridir.

Rüyada Birine Gözlük Aldığını Görmek

Bir kimse rüyasında birine hediye olarak gözlük aldığını görürse bu kişi insanlara sürekli yardım eden, muhtaç kimselere destek olan bir yapıya sahiptir. Her zaman insanlara yardım ettiği içinde çokça sevilir ve arkasından birileri sürekli olarak dua eder.