Rüyada Gitar Görmek


Rüyada gitar görmek, rüya sahibinin mutluluğuna, keyfine, olayları olduğu gibi kabul etmeyi bilen, olgun bir insan olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada gitar çalmak, artistik kabiliyetlerinizin bulunduğuna işarettir. Rüyada gitar sesi duymak, postadan çoktandır beklediğiniz bir haberin geleceğine işarettir. İyi haber, sevinç olarak yorumlanır. Aşk mektubu ve sevgiliye kavuşmak olarak da yorumlanır.
Rüyasinda gitar çaldigini görmek, evinde geçimsizlik olduguna, baska birinin gitar çalip kendisinin dans ettigini veya dinledigini görmek, bazi dedikodular isitecegine ve üzülecegine delalet eder.
Bazilarina göre: Rüyada gitar görmek veya çalmak, sizde sakli olan bazi kabiliyetinizi açiklamak firsatini elde edeceginize, suretle çalistiginiz muhitte saygin bir insan olarak taninacaginiza, gitar sesi duymak, pek yakinda beklediginiz müjdeli bir ha-ber alacaginiza isarettir.

Rüyada Gitar Çaldığını Görmek

Rüyada gitar çalmak, rüya sahibinin problemlerini aşacağına işaret kabul edilir. Rüya sahibi eline geçen bir fırsatı doğru şekilde kullanarak hayatını güzel ve olumlu yönde değiştirme, düzeltme şansı elde edecektir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada gitar çalan birini görmek

Rüya sahibini bekleyen güzel sürprizlerin habercisi kabul edilmiştir.

Rüyada gitar sesi dinlemek

Rüyada gitar sesi duymak veya dinlemek, rüya sahibini için olumlu yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında veya sosyal çevresinde yeni fırsatlarla veya tekliflerle karşılaşabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada gitar satın almak

Rüyada gitar almak, rüya sahibinin kafasındaki dertleri ve sıkıntıları unutup, geleceği için, kendi hayatı için yeni girişimlerde bulunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.