Rüyada Gecelik Görmek


Rüyada gecelik görmek, şansın ve uğurun işaretidir. Rüyasında gecelik gören birinin kısmeti açılacaktır, denir. Evlenmek istiyorsa evlenecektir; mal istiyorsa mal bulacaktır; şans arıyorsa, o şans gelip kişiyi bulacaktır demektir. Kişi, işlerini yoluna koyacaktır. Özel hayatındaki sorunlarını da bir bir halledecektir.

Rüyada Gecelik Giydiğini Görmek

Rüyada gecelik giydiğini görmek, hayal dünyasının genişliğine delalettir. Kişinin özgür ruhlu bir şekilde hareket edeceği dönemler gelmiştir. Artık daha rahat hareket eden rüya sahibi, hayatı hakkında söz sahibi olup kimseye kendisine laf söyletmeyecektir.

Rüyada Gecelik Aldığını Görmek

Rüyada gecelik almak, bereketin ve çocuğun işaretidir. Bu rüyayı gören kişi evli biriyse, yakın zamanda evladı olacaktır. Kişinin her anlamda iyiye yönelmesinin önündeki engeller kalkacaktır.

Rüyada Kırmızı Gecelik Görmek

Rüyada kırmızı gecelik görmek, erotizm işareti olarak kabul görür. Kişi, partneri ile yatak odasında farklı deneyimlere hazır olmalıdır. Rüya sahibinin hayalleri ile gerçekleri arasındaki farklar da iyiden iyiye uçuruma sürüklenecektir.

Rüyada Saten Gecelik Görmek

Rüyada saten gecelik görmek, yakın zamanda gelecek bir evlilik haberin işaretçisidir. Bu evlilik haberi bizzat kişinin kendisine gelebileceği gibi, yakın çevresinden birine de gelebilir. Bu rüyanın ardından gerçekleşecek evlilikte neşe ve huzur olacaktır.

Rüyada Gecelik Hediye Almak

Rüyada gecelik hediye almak, kötü niyet göstergesi olarak kabul görmektedir. Bu rüyayı gören kişinin etrafında kötü niyetli insanlar toplanmıştır ve rüya sahibinin iyi niyetini suistimal etmek için hazır kıta pozisyonda beklemektedirler.

Rüyada Beyaz Gecelik Giydiğini Görmek

Rüyada beyaz gecelik giydiğini görmek, sıradanlığa ve zevksizliğe işarettir. Monotonlaşan hayatı için hiçbir önlem almadan devam edecek olan bu kimse, yakın zamanda yanındaki kişilrei de hayattan bezdirerek bunaltacaktır.

Rüyada Gecelik Sattığını Görmek

Rüyada gecelik sattığını görmek, başkalarının mahrem hayatlarına göz dikmekle eşdeğer olarak görülür. Kişi, başkalarının özel hayatlarına merak salarak onların özel hayatlarını didikleyecektir. Yaptığı şey fark edildiğinde çevresinden ayıplanacak olan rüya sahibi kişi, insan içine çıkmaya utanır hale gelecektir.

Rüyada Gecelik Aradığını Görmek

Rüyada gecelik aradığını görmek, rüya sahibinin aşkı kısa sürede bulamayacağının işaretçisidir. Rüya sahibi, bu hayali uğruna daha fazla sabredip, hayatın şifrelerini çözmeye çalışmalıdır. Eninde sonunda hayatının aşkı, bu kimseyi bulacaktır.