Rüyada Gazeteci Görmek


Rüyada gazeteci görmek, gelecek bir habere ya da meraklı bir bekleyişin oluşacağına işarettir. İçinde havadis anlamını barındıran bu rüyayı gören kimse, mutlaka kısa zaman içerisinde yakınından bir haber alacaktır. Bu haber kişiyi mutlu ya da mutsuz hissettirecektir.

Rüyada Gazeteci Olduğunu Görmek

Rüyada gazeteci olduğunu gören bir kimse, okumaya ve öğrenmeye aşık demektir. Bu mesleği seven ve hayal eden biri olduğu söylenir. Rüyasında hayallerine kavuştuğunu gören bu kimse, bunu gerçeğe dönüştürmek için büyük çaba gösterecektir.

Rüyada Gazeteci Dövmek

Rüyada gazeteci dövdüğünü gören birini, zorlu bir süreç bekliyor demektir. İnsanlarla arasındaki bağları zayıflayacak olan bu kişi, sorunlu bir dönemden geçecektir. Gereğinden fazla öfkeli olacaktır.

Rüyada Gazeteci Öldürmek

Rüyada gazeteci öldürdüğünü görmek, kişinin nefret tohumları ektiğini gösterir. Son derece tehlikeli bir ruh hali içinde bulunan bu kimse, yaptıklarını düşünmeden yapacaktır.

Rüyada Gazeteci İle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada gazeteci ile kavga ettiğini görmek, kişinin yaşayacağı bir fikir ayrılığına ya da tartışmaya işarettir. Bu tartışma faydalı anlamda da kullanılabilir. Rüya sahibi, kafasını kullanmak durumda kalacağı durumların içerisinde olacaktır.

Rüyada Spor Gazetecisi Olduğunu Görmek

Rüyada spor gazeteciliği yaptığını gören bir kimse, spora her zaman olduğundan daha fazla ilgi duyacak demektir. Çevresinde sürekli spor konuşacak birilerini arayan bu kişi, bir süre sonra çevresini de bıktıracaktır.

Rüyada Gazetecinin Hayatını Kurtardığını Görmek

Rüyada görevini ifa eden bir gazetecinin hayatını kurtardığını görmek, hayırlı bir işe ve yüce bir kişiliğe işarettir. Rüyayı gören kişi, yakın zamanda kahraman statüsüne yükselecek bir hareket ya da eylemde bulunacaktır.

Rüyada Gazeteci Birine Yardım Ettiğini Görmek

Rüyada gazeteciye yardım ettiğini gören kişi uzun zamandır bir şeyleri açığa çıkartmak istiyordur ama bir türlü sonuca ulaşamıyordur. Bu kişi vazgeçmeyip devam etmeli sonucun yakın olduğunu bilmelidir.

Rüyada İşten Çıkarılmış Gazeteci Görmek

Rüyada işten çıkarılmış bir gazeteci görmek kişinin iş ile ilgili sorunlar yaşayacağına işaret eder. Bu kişi işinden ayrılıp uzun bir süre işsiz kalabilir. Bu sebeple iş ile ilgili sıkıntılarda biraz daha alttan alması gerekir.