Rüyada Fare Görmek


Rüyada  fare, fesadçı bir kadına işaret eder.Çok fare, rızka işaret eder. Rüyada evinde farelerin oynaştığını gören kimsenin rızkı çok olur.Bir kimse fareyi yerinden çıktığını görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Rüyada siyah fare görmek : Rüyanızda siyah fare görmek, gece vakti olarak yorumlanır. Eğer siyah fareyi kötü haldeki bir yerde görüyorsanız bu, sizin ömrünüzün kısa olacağına işaret ettiğine yorulur. Siyah fareler evinizdeyse, evinizin bereketinin kaçtığı ve fareleri gördüğünüz rüyadan sonrasında evinize bir daha hayırlı kadınların girmeyeceği  rivayet edilmektedir. Eğer siyah fare rüyanızda sizin yatağınıza geliyorsa ya da herhangi bir şekilde üzerinize gelip kıyafetlerinizle temas haline geliyorsa hayatınızda size uğursuzluk getiren ve kötü niyetli bir kadının olduğu varsayılır.

Rüyada beyaz fare görmek : Rüyanızda beyaz fare görmek, gündüz vakti olarak yorumlanır. Rüyanızda beyaz fareler evinize toplu halde geliyorlarsa, evinize sizin için kötü düşünceler besleyen ve hayatınızda kötü olayların sebep olmasına neden olacak bir kişinin gelip gittiği ve bu kişinin de kadın olduğu söylenir.

Rüyada fare öldürmek : Rüyanızda bir fareyi öldürdüğünüzü görmek, her fare yorumunda olduğu gibi kötü bir insana ve yaşanacak kötü olaylara yorumlanır. Hayatınızda yer alan kötü kalpli düşman bir kadına karşı iyiliğinizle galip geldiğinize işaret olarak gösterilir.

Rüyada fare dokunması kolaylıklara kavuşacağına, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, adım atarken çok zorlanacağına, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza, yeni alanlara yöneleceğine, fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada fare yiyen fare görmek inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine delalettir.

Rüyada fare ve fare pisliği görmek daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada fare görmek fare ısırması kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına tabir olunur.

Rüyada fare ve fare boku görmek ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, bu sayede sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına rivayet