Rüyada Ev Temizlediğini Görmek


Rüyada ev temizlediğini görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibine bir çok kapıyı açar. Önündeki engellerin yok olmasını sağlar. İş hayatı ile ilgili bugüne kadar süregelen tüm sıkıntılarının gideceğine işaret eder. Aile hayatında herhangi bir sorun varsa bu sorunların çözüme kavuşacağına işaret eder. Maddi manevi tüm sıkıntıların yok olup gideceğine işaret eder.

Rüyada Ev Temizlediğini Görmek

Evli bir bayan rüyasında evini temizlediğini görürse bu kadın evine bağlı, sadık, evcimen biridir. Bekar bir hanım bu rüyayı görürse anne evini seven, annesinden ayrılamayan biridir. Eğer bir erkek rüyasında ev temizlediğini görürse helal süt emmiş, hanım hanımcık bir eşe kavuşacaktır.

Rüyada Evin Camını Temizlediğini Görmek

Bir kimse rüyasında evinin her tarafı pis iken sadece camları temizlediğini görürse bu kişi dışa dönük, insanlardan ne der diye korkan, başkalarına gösteriş yapan biridir. Bu kişinin maksadı temizlik ya da titizlik değil insanlar aman bu kişi çok temiz desinler mantığıdır.

Rüyada Ev Süpürdüğünü Görmek

Rüyada ev süpürdüğünü gören bir erkek ise eşi tarafından hep ezilecek, sümsük gibi bir hayatı olacaktır. Evin tüm işleri kendisine kalacak, hanımı evine hiçbir zaman bağlı olmayacaktır.

Rüyada Ev Sildiğini Görmek

Rüyada ev sildiğini gören kişi temiz ve düzen meraklısı biridir. Bu kişi her zaman temizliğe ve düzene önem verir, evinin her yeri kalem gibidir. Hiçbir dağınıklık görülmez.

Rüyada Ev Temizlettirdiğini Görmek

Rüyada ev temizlettirdiğini gören kişinin gönlü cömert demektir. Bir patron olduğunda çalışanlarının hakkını her zaman verecek olan rüya sahibi, altındaki insaları hiçbir zaman ezmemesi ve haklarını ortada bırakmamasıyla ünlenecektir.

Rüyada Başkasının Evini Temizlediğini Görmek

Rüyada başkasının evini temizlediğini gören kimse, toplum için çalışma aşkıyla yanıp tutuşuyor demektir. Bunu tamamen çıkarsız ve gönülden gelerek yapan bu kimsenin hayatta değer verdiği insani değerler, kişisel isteklerinin her zaman önünde gelecektir.

Rüyada Yeni Bir Evi Temizlediğini Görmek

Rüyada yeni bir evi temizlediğini görmek, meraka ve hevese işarettir. Büyük bir iştahla işlerine girişecek olan bu kimsenin, bu hevesinin kısa zaman içerisinde sönmesi de kaçınılmaz olacaktır.

Rüyada Yaşlı Birinin Evini Temizlediğini Görmek

Rüyada yaşlı birinin evini temizlediğini görmek, hayra ve güzel işlere işarettir. Kişinin alacağı hayır duası var demektir. Bu dualarla ahirette vereceği sınavı kazanma yolunda rüya sahibi önemli adımlar atacaktır diye yorumlanır.