Rüyada Ev Görmek


Rüyada görülen ev, rüya sahibinin yaşantısına göre yorumlanır. Örneğin rüyada görülen ev pırıl pırılsa, temizse rüya sahibinin yakında dert ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Eğer rüya sahibi erkekse ve rüyasında gerçek hayatta bilmediği bir evi görmüşse, evlilik habercisidir. Henüz tanımadığı bir kadınla dünya evine gireceğine işaret kabul edilir. Evin güzelliği ise tanışacağı bu kadının güzelliği ile bağdaştırılır.

Rüyada dağınık, pis, karanlık ev görmek

Rüya sahibinin yaşayabileceği sıkıntılara işaret eder. Bu nedenle temkinli ve kontrollü olması gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada ev almak

Rüya sahibinin hayırlı bir karaktere sahip olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyasında ev satın alan, içinde bulunduğu kararsızlık durumundan kısa süre içinde kurtulur. Rüya sahibi eğer iş veya ev hayatı hakkında değişiklikler yapmayı, hayatına yenilik katmayı düşünüyorsa, sonunun güzel ve hayırlı olacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada ev inşa etmek

Hayırlı bir rüyadır. Ev satın almakla benzer yorumlara sahiptir. Eğer daha önce hiç bilmediğiniz bir yerde ev inşa ediyorsanız, veya yaşadığınız şehrin dışında başka bir yerde inşa ediyorsanız, evlenerek o şehirde hayatınızı devam ettireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada ev taşımak

Rüya sahibinin hayatındaki değişikliklere işaret eder. Bu da taşındığınız eve göre yorumlanmalıdır. Temiz, büyük ve güzel bir eve taşınmak, rüya sahibinin içindeki sıkıntıların kökten çözüleceğinin habercisi kabul edilir.

Rüyada evinin yandığını görmek

Rüyada evinin yandığını görmek, ev halkından birinin sağlığında veya maddi durumunda yaşanabilecek sıkıntıların, sorunların habercisi kabul edilir.

Rüyada ev temizlediğini görmek

Rüyada ev temizlemek, hangi evin temizlendiğine göre farklı yorumlanır. Eğer kendi evinizi temizlediğini gördüyseniz, ev halkından birine maddi ve manevi olarak yardımda bulunacağınıza, ona yol göstereceğinize işarettir. Temizlediğiniz ev farklı bir evse, yine bu yardımları o ev halkından birine yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada evin içinde gizli bölmeler bulmak

Rüya sahibinin iş hayatında karşısına çıkacak yeni fırsatların habercisidir. Eğer rüyanızın sonuna kadar bu bölmelerin tamamını keşfedememişseniz, henüz bu fırsatları nasıl kullanmanız gerektiğini bilmediğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada boş ev görmek

Rüyada boş bir ev görmek, rüya sahibinin etrafındaki insanlara karşı yaşadığı güven probleminin göstergesi kabul edilir.

Rüyada evin hareket ettiğini görmek

Rüya sahibinin hayatında bazı değişiklikler yapması gerekebileceği şeklinde yorumlanır.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir