Rüyada Ev Görmek


Rüyada görülen ev, rüya sahibinin yaşantısına göre yorumlanır. Örneğin rüyada görülen ev pırıl pırılsa, temizse rüya sahibinin yakında dert ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Eğer rüya sahibi erkekse ve rüyasında gerçek hayatta bilmediği bir evi görmüşse, evlilik habercisidir. Henüz tanımadığı bir kadınla dünya evine gireceğine işaret kabul edilir. Evin güzelliği ise tanışacağı bu kadının güzelliği ile bağdaştırılır.

Rüyada ev görmek, hayatınıza en doğru şekilde yön vermeye ve keyif almaya yorumlanır. Memnun olmadığınız şeyleri düzeltebilirsiniz. İşiniz veya eğitiminiz ile alakalı sıkıntılarınız varsa da yakında çözülür. Bir süredir evine mutsuz giden kişiler artık evlerine daha mutlu dönerler. Ailenizden de bir şey saklamanıza gerek kalmaz ve tüm işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.

Rüyada kendi evini görmek, ev hayatında sevince ve mutluluğa yorumlanır. Aile fertlerinin sıkıntıları çözülür.

Rüyada taşındığın evi görmek, aileniz için isteklerin gerçek olmasına yorumlanır. Evli olanlar eşleri ile problemlerini atlatırlar.

Rüyada başkasının evini görmek, gördüğünüz kişiden iyi haberler almaya yorumlanır. Eğer aileden biri ise çocuk sahibi olacağı haberi gelebilir. Rüyada başkasının evinde kalmak, bazı insanlar ile ilişkinizi sonlandırmaya yorumlanır.

Rüyada yeni ev görmek, başka bir yere taşınmak ve kendi evinde oturmaya yorumlanır. Kiracı olanlar ailesi ile birlikte yeni bir ev sahibi olabilirler. Eğer bir süredir yeni ev alıp yerleşmek istediğiniz bir yer varsa da bunun için ilk adım atılır.

Rüyada eski ev görmek, eskisinden daha iyi maddi olanaklara ve borcunuzun kalmamasına yorumlanır. İşsiz olanlar ise girecekleri yeni işte güzel bir gelir sahibi olabilirler. Rüyada eski oturduğu eve geri taşınmak, eksiden kurulan hayallere yakında kavuşmak ve ailenize daha iyi şartlar sunmaya yorumlanır.

Rüyada dağınık, pis, karanlık ev görmek

Rüya sahibinin yaşayabileceği sıkıntılara işaret eder. Bu nedenle temkinli ve kontrollü olması gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada ev almak

Ailenizin maddi durumunun daha iyi olacağına ve evinize toplu para gireceğine yorumlanır. Bir mal mülk satımından yüklü para gelebilir. Rüyada ev satın almak, kiracı iseniz ev sahibi olmaya yorumlanır. İş için de ev değişikliği yapılabilir ve yeni bir yere yerleşebilirsiniz. Atama bekleyenlere hayırlı haber gelir. Rüyada ev sahibi olmak, bekar olan biri için evi olan biri ile evlenmeye yorumlanır. Çalışan kişiler ise ev satın alabilirler.

Rüya sahibinin hayırlı bir karaktere sahip olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyasında ev satın alan, içinde bulunduğu kararsızlık durumundan kısa süre içinde kurtulur. Rüya sahibi eğer iş veya ev hayatı hakkında değişiklikler yapmayı, hayatına yenilik katmayı düşünüyorsa, sonunun güzel ve hayırlı olacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada ev inşa etmek

Hayırlı bir rüyadır. Ev satın almakla benzer yorumlara sahiptir. Eğer daha önce hiç bilmediğiniz bir yerde ev inşa ediyorsanız, veya yaşadığınız şehrin dışında başka bir yerde inşa ediyorsanız, evlenerek o şehirde hayatınızı devam ettireceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada ev taşımak

Rüya sahibinin hayatındaki değişikliklere işaret eder. Bu da taşındığınız eve göre yorumlanmalıdır. Temiz, büyük ve güzel bir eve taşınmak, rüya sahibinin içindeki sıkıntıların kökten çözüleceğinin habercisi kabul edilir.

Rüyada evinin yandığını görmek

Rüyada evinin yandığını görmek, ev halkından birinin sağlığında veya maddi durumunda yaşanabilecek sıkıntıların, sorunların habercisi kabul edilir.

Rüyada ev temizlediğini görmek

Rüyada ev temizlemek, hangi evin temizlendiğine göre farklı yorumlanır. Eğer kendi evinizi temizlediğini gördüyseniz, ev halkından birine maddi ve manevi olarak yardımda bulunacağınıza, ona yol göstereceğinize işarettir. Temizlediğiniz ev farklı bir evse, yine bu yardımları o ev halkından birine yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada evin içinde gizli bölmeler bulmak

Rüya sahibinin iş hayatında karşısına çıkacak yeni fırsatların habercisidir. Eğer rüyanızın sonuna kadar bu bölmelerin tamamını keşfedememişseniz, henüz bu fırsatları nasıl kullanmanız gerektiğini bilmediğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada evin hareket ettiğini görmek

Rüya sahibinin hayatında bazı değişiklikler yapması gerekebileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Büyük Ev Görmek

Yaşam standartlarınızın yükselmesine ve zenginliğe yorumlanır. Ev hayatında geçim rahatlar ve daha iyi maddi imkanlar elinize geçer. Evli olanların eşlerinin maddi durumu eskisinden iyi olur. Rüyada geniş ev görmek, yeni bir ev satın almak ve ganimete yorumlanır.

Rüyada Küçük Ev Görmek

Bu rüya borçlarını kapatmaya ve gelirinizi yettirmeye yorumlanır.Kazancını yettiremeyen kişiler artık kendi ihtiyaçları ve ailelerinin ihtiyaçlarına daha rahat yetişirler. Ev hayatında maddi sıkıntılar biter ve huzurunuz daimi olur.

Rüyada Boş Ev Görmek

Eviniz için istediğiniz şeyleri satın almaya ve evinizi güzelleştirmeye yorumlanır. İşsiz iseniz iş müjdesi verir. Yakında maddi olarak eliniz rahatlar ve artık evinize daha çok katkınız olur. Eğer boşanma aşamasında iseniz eşiniz ile aranız düzelir. Rüyada eşyasız ev görmek, evinizine eksiklerini gidermek ve yenilemeye yorumlanır. Rüyada dağınık ev görmek, belirsizliklerin sırası ile ortadan kalkmasına yorumlanır.

Rüyada İki Katlı Ev Görmek

Bekar olan biri için evlenip yuvanızı kurmaya yorumlanır. Evli olanlar ise eşleri ile birlikte çocuk sahibi olma kararı verebilirler. Hayatınızda büyük değişimler olabilir ancak sonuç mutlu olur. Rüyada müstakil ev görmek, kendi işini kurmaya yorumlanır. İş kurmak isteyenler ilerleyen zamanda sermayelerini bulabilirler. Rüyada dubleks ev görmek, hem iş hem de aşk hayatında çifte mutlulukların yaşanmasına yorumlanır.

Rüyada Çok Odalı Ev Görmek

Mesleki hayatınızda büyük fırsatların önünüze çıkmasına ve kariyeriniz için atacağınız her adımın size mutluluk vereceğine yorumlanır. Bir süredir çaba gösterdiğini her ne iş varsa sonuç hayrınıza olur. Kendi evinizi alabilecek mal mülk sahibi olabileceğiniz bir iş hayatınız olabilir.

Rüyada Ev Değiştirmek

İş veya eğitim hayatında yapılacak hayırlı bir değişim ile birlikte aile düzenin de değişmesine yorumlanır. Aileden uzağa taşınmanız gerekebilir. Yurt dışına yapılan bir başvuru varsa da kabul olabilir.

Rüyada başka eve taşınmak, yaşam standartlarının yükselmesine ve daha rahat harcama yapılmasına yorumlanır. Bir süredir kısıtlı harcama yapanların eli rahatlar.

Rüyada yeni eve taşınmak, yeni yerler gezip görmek ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır. Rüyada yeni ev alıp taşınmak, mal mülkün artmasına ve zenginliğe yorumlanır.

Rüyada Ev Gezdiğini Görmek

Yeni yerler gezip görmek ve yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır. Daha önce hiç görmediğiniz yerlerini görme şansınız olabilir ve bir geziye katılabilirsiniz. Rüyada ev gezmek, aynı zamanda evinizi güzel bir yere taşımaya ve ailenizi ile birlikte ekonomik gücünüzün artacağına yorumlanır. Rüyada uzaktan eve bakmak, yeni bir eve taşınmaya ve atama bekleniyorsa haber gelmesine yorumlanır.

Rüyada Ev Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, mutlu olmaya ve hayatınıza doğru bir yön vermeye yorumlanır. İlerleyen günlerde tüm belirsizlikler biter ve elinizdeki şartlar sizi mutlu eder. Özel hayatınızda da her şey yoluna girer. İç huzuru bulabilir ve doğru insanları hayatınıza alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.


Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir