Rüyada El Ayak Yıkamak Görmek


Rüyada el ayak yıkamak hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada el ayak yıkamak gördüyseniz:

Rüyada ayak ayak üstüne atmak evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakta kan  görmek; kendisine şifa olacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine inanılır.

Rüyada mor ayak üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada ayak izi hayatın keyifli bir hale geleceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına yorulur.

Rüyada ayı ayak izi toplum içinde daha oturaklı davranacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayak çizilmesi ana baba dualarının alınacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine işarettir.

Rüyada ayak kırılması halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada şiş ayak görmek içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, bir uzmana başvurulacağına işaret eder.