Rüyada Eczane Görmek


Rüyada eczane görmek, genellikle sağlık ile ilgili konulara dikkat çeker. Rüyada eczane gören kişi sağlığı ile ilgili konularda bazı ufak sorunlar yaşayabilir. Ya da bir takım sağlık sorunlarınız şu günlerde yeni tedavi arayışlarına yönlenmenize neden olabilir.  Rüya sahibinin yakın çevresinde birinin de ufak tefek rahatsızlıkları bu dönemde gündeme gelebilir ve o kişi ile ilgilenmeniz gerekebilir. Eğer uzun süredir şikayetçi olduğunuz kronik bir rahatsızlığınız varsa şu günlerde bununla ilgili yoğun rahatsızlıklar sebebi ile şikayetler artabilir. Ailenizde olan bir rahatsızlık sizde de ortaya çıkabilir. Bu nedenle kişi sağlığına daha çok dikkat etmelidir.

Rüyada eczane görmek, bazı rüya yorumcuları tarafından yargıda bir takım işlerin olması ve mahkemelik olaylar ile uğraşmak olarak yorumlanır. Rüyada eczaneye girmek ve ilaç almak, bazı hak hukuk konuları yüzünden bir süre hane içerisinde gerginlik yaşanması, aile içinde tartışmalar ve anlaşmazlıklar olması demektir. Bir zamandır süregelen bir mahkeme olabilir. Ya da bir mahkemede ifade vermeniz, tanık olmanız gerekebilir. Rahatsız olunan bir konu için dava açmanız ve şikayetçi olmanız da söz konusudur. Rüyada eczaneden ilaç almak, mahkeme kararıyla bazı cezalar ödemek, sonucun pek de olumlu olmaması ve bu konu hakkında avukata para ödenmesi, maddi durumun zarara uğraması demektir.

Rüyada eczanede çalışmak, İlim ve bilim olarak yorumlanır ve kendinizi geliştirerek yükselmeniz demektir.  Rüyada eczaneye giren ve ilaç alan kişi son zamanda ilim ve bilimle uğraşmaya başlayabilir. Eğer uzun süredir aklınıza takılan bazı konular varsa ve merak ediyorsanız, bunlar için araştırmalar yapılabilir. Bir bilim adamından ya da uzman birinden bilgiler alınabilir. Bir kursa da gidilebilir. Rüyada eczaneci olduğunu görmek, eczane işletmek ise bilgilerinizi başkaları ile paylaşarak daha çok kişiye yol göstermek demektir.

Rüyada eczanede ilaç satmak, hastalar için şifa bulacaklarını, sağlıklı olan kişiler için de geçici bir rahatsızlık geçireceklerinin işaretidir. Kronik hastalıkların da habercisi olarak yorumlanabilir. Bunun yanı sıra yakın zamanda hasta olduğunu ve eczaneden ilaç alarak iyileştiğini görenler de işlerini düzene sokacaklardır. Ayrıca hayatındaki olumsuzlukları olumlu bir hale getireceğini ve bazı fırsatları iyi değerlendireceğini simgeler. Rüyada eczanenin yıkılması, olumlu yönde düzelmesini beklediği bir işin ya da bir konunun tam tersi sonuçlanmasıyla hayal kırıklığına uğramak demektir.