Rüyada Dolap Görmek


Rüyada dolap görmek, kişinin gizli saklı bir şekilde çevirdiği işlerin herkes tarafından bilineceğine dair bir işaret olarak kabul görülür. Bu rüyayı gören kişinin yaptığı kötü eylemler ortaya çıkacağı için, rüya sahibinin bir an önce bu huyunu ve davranışlarını bırakması gerekmektedir, anlamını da taşır.

Rüyada Dolap Dolusu Elbise Görmek

Rüyada dolap dolusu elbise görmek, lükse ve mala olan düşkünlüğün işaretidir. Bu rüyayı gören kişinin gösterişli bir hayatı vardır ve başkaları tarafından da havalı biri olarak görülmektedir. İnsanlar, bu kişinin yüzüne gülse de aslında arkasından kötü düşüncelerini dile getiriyorlardır.

Rüyada Dolap Düzenlediğini Görmek

Rüyada dolap düzenlediğini görmek, kişinin annesiyle çok yakın bir ilişkiye sahip olduğunun, olacağının delaletidir. Bu rüyanın sahibi, ailesiyle arasında sorunlar varsa bunları çözecektir. Uzun zamandır ailesiyle görüşemediyse, onlarla görüşme fırsatını da yakalayacaktır.

Rüyada Dolabın Yıkıldığını Görmek

Rüyada dolabın yıkıldığını görmek, bir felaketin habercisi gibidir. Bu rüyayı gören kişinin hiç beklemediği anda başına çok kötü bir olay gelecektir. Rüya sahibinin her an tetikte olması gerekmektedir. Yine de olayı önleme ihtimali pek fazla olmayacaktır, denir.

Rüyada Dolap Anahtarı Görmek

Rüyada dolap anahtarı görmek, bir tehlikenin işaretidir. Bunun farkına varacak olan rüya sahibi, önlemini önceden alacaktır ama yine de içi rahat etmeyecektir. Bu tehlike kaybolana kadar rüya sahibini korku dolu bir yaşam bekleyecektir.

Rüyada Dolap Tamir Etmek

Rüyada dolap tamir etmek, kişinin evine ve hanesine olan bağlılığının nişanesidir. Bu rüyanın sahibi, ailesine ve eşine çok değer veren biridir ve ailesinden de aynı değeri görmektedir. Dışarıdaki hayatında sorunlar yaşasa da evinde mutlu olan kişi, iyi bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Dolap Satın Almak

Rüyada dolap satın almak, bir ticarete işarettir. Bu ticaret rüya sahibi için kişisel olacaktır. Herhangi bir kar amacı gütmeden yapacağı bu ticaretten manevi olarak tatmin olacak olan rüya sahibi, çevresini mutlu edecektir.

Rüyada Dolap Boyamak

Rüyada dolap boyamak, rüya sahibinin bir proje inşasında olduğunu gösterir. Kişinin bu planları tıkırında bir şekilde ilerleyecektir ve herhangi bir sorun yaşamayacaktır.