Rüyada Dere Görmek


Rüyada dere görmek pek hayırlıdır. Su hayırlı bir rüya olduğu için dere de hayırlıdır. Lakin hayırlı olan temiz suyla dolu olan deredir. Kirli sularla dolu olan dere hiçbir şekilde hayır manalara gelmez. Genellikle dere huzur ve mutluluk manasına gelir. Rüya sahibinin evi, hanesi huzur ve bereketle dolu olur.

Rüyada Derede Yüzdüğünü Görmek

Bir kimse rüyasında derede yüzdüğünü görürse bu kişi dini açıdan yükselir. Maneviyatı kuvvetlenir ve takvası artar. Yani muhlis bir kul olur. Dini olgunluğu artar. Bir diğer manası ise rüya sahibinin iş hayatında başarı elde edeceğidir. İşinde başarılı olacak, herkes tarafından saygı görecektir.

Rüyada Kirli ve Bulanık Dere Görmek

Bir kimse rüyasında kirli ve bulanık dere görmek rüyayı gören kişi için bir takım tehlikelerin olacağına işaret eder. Rüya sahibi her zaman için dikkatli olmalı, işlerine herkesi dahil etmemeli, kendine düşman edinmemelidir.

Rüyada Kirli Derede Yüzdüğünü Görmek

Bir kimse rüyasında kirli bir derede yüzdüğünü görürse bu kişi düşmanlarını alt edecektir. Düşmanı ne kadar güçlü de olsa kendisi her zaman akıllı ve sebat sahibi bir kimsedir. Hiçbir düşmanı ona karşı galip gelemeyecektir.

Rüyada Dereden Su İçtiğini Görmek

Rüyada dereden su içtiğini görmek hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin kısmeti açılacak, elini attığı her işte başarı sağlayacaktır. Herkes rüyayı gören kişinin bilgi ve becerisinden bahsedecek, ona hayran olacaktır.

Rüyada Kirli Dereden Su İçtiğini Görmek

Bir kimse rüyasında kirli su ile dolu bir dereden su içtiğini görürse bu kimse isteyerek ya da istemeyerek bir günah işlemiştir. Bu günahının farkına varmalı, tevbe etmeli, bir daha asla aynı günaha bulaşmamalıdır.

Rüyada Kurumuş Dere Görmek

Bir kimse rüyasında kurumuş bir dere görürse bu kişinin iş hayatında bir takım değişiklikler olacağına işaret eder. Bu değişiklikler iyi yönde olabileceği gibi tam tersi kötü yönde de olabilir. Bu değişikliklerin iyi ya da kötü olması tamamen rüya sahibine bağlıdır.

Rüyada Dereden Su Aldığını Görmek

Bir kimse rüyasında dereden su aldığını görürse bu kişinin hayatına huzur ve mutluluk geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin huzurunu ve mutluluğunu bozan her ne var ise yok olur ve hayatı düzene girer.