Rüyada Deniz Görmek


Rüyada deniz görmek, maddi olarak büyük kazanç elde edeceğinize işarettir. Kısa zaman içinde yatırımlar yapabileceğiniz, yeni eşyalar satın alabileceğiniz şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında denize ne kadar yakınsa, bu kazanç ve yatırım imkanları da o kadar yakındır. Denizin pürüssüz olması, dalgalı olması, hırçın olması hiçbir şekilde olumlu niteliğini kaybetmesine sebep olmaz.

Rüyada muhteşem bir deniz görmek çaresizliğinin büyüyeceğine, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, çıkar için insanlara zulmetmeye, yeni bir işe girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, namaz kılacağına, rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada denize girmek: Denizde yüzmek, aşk ve iş hayatındaki huzura işarettir.

Rüyada denizden su içmek: Rüyada deniz suyu içmek, devletten gelecek imkanları belirtir. Farklı bir yoruma göre de liderlik anlamındadır. Bir topluluğa liderlik yapacağınızı ifade eder. İçtiğiniz suyu tadı da bu insanlara göstereceğiniz tavır ve tutumun sembolüdür. Tatlı bir su, ilminizden, bilgilerinizden bu insanlara fayda sağlayacağınıza, tuzlu bir su bu insanlara karşı kötü davranacağınıza işaret kabul edilir.

Deniz suyu toplamak: Rüyada avuçlarınızla deniz suyu topladığını görmek, rüya sahibinin evlatlarının uzun ömürlü olacağına işaret kabul edilir.

Rüyada denizde boğulmak: Rüyada boğulmak güzel hayırlı bir yolda ölecek ve şehitlik mertebesine ulaşacak demektir.
Rüyada yüzdüğünü görmek: Bu rüya rüya sahibinin dinindeki güzelliğe ve itikaden sağlamlığına işaret eder.Rüyada derin bir denizde rahat yüzen kişi büyük bir haber veya iş alacak ve ondan büyük bir kazanç elde edecek anlamına gelir
Rüyada denizde soğuk ve sıcak su içmek görmek: Deniz den soğuk su içmek su kadar servete kavuşur. Sıcak su içtiğini gören kimsenin gam ve kederi olur Denizin suyunun çekilip dibi görülmesi oraya zalim bir insan tarafından gelecek musibet anlamına gelir.
Deniz altı görmek: Rüyada deniz altı görmek sırlarının ortaya çıkmasının hiç umulmadık bir yerden ele geçecek helal mala ve borçları ödemeye delalet eder.Bazende bu rüya insanların kendilerine haset ettiği ve kıskandığı bir kimseye işarettir.
Deniz feneri görmek: Rüyada deniz feneri görmek salih ve güvenilir yakın dostlara ve onlardan gelecek maddi ve manevi yardıma işarettir.

Rüyasında gusul abtesti almak: Rüyasında gusül abtestini alan gören kimse zengin olur.

Denizde su taşıdığını gören kimse devletten para alır.

Deniz suyundan içtiğini gören kimse Rüyasında deniz suyundan içmek ilim denizinden faydalanmaya işarettir.

Deniz suyunun taşması Deniz suyunun taşıp bir yeri içine aldığının görmek adalet sahibi bir insan tarafından oraya yapılacak hayır ve hasanete işarettir