Rüyada Cezve Görmek


Rüyada cezve görmek genel manada dedikodu, haset, kin ve ihtiras gibi manalara gelir. Rüyayı gören kişi insanların arkasından konuşan, dedikoducu, haset sahibi bir kimse olduğu yönünde yorumlayanlar vardır. Bunun tersi şekilde rüyayı gören kişi hakkında insanların dedikodu yaptığı şeklinde de yorumlayanlar olmuştur.

Rüyada Bakır Cezve Görmek

Rüyada bakır cezve görmek dedikodu ve müjde manasına gelir. Rüyayı gören kişi hakkında dedikodu yapılır lakin bu dedikodu sayesinde kişi birileri tarafından tanınmış olur ve gerçekler gün yüzüne çıktığında bu kişiye müjdeli bir haber gelir.

Rüyada Güzel Renkli Cezve Görmek

Rüyada güzel renkli cezve görmek sevinçli haber manasına gelir. Rüyayı gören kişinin artık olmaz diye umut ettiği, uzun zamandır hayallerini kurduğu bir meselenin olduğuna dair haber alır.

Rüyada Gümüş Cezve Görmek

Bir kimse rüyasında gümüş renkli bir cezve görürse bu kişi yakın zamanda bir kız isteme merasiminde bulunacaktır. Bu isteme rüya sahibi için olabileceği gibi onun bir tanıdığı ya da sevdiği bir arkadaşı içinde olabilir.

Rüyada Siyah Cezve Görmek

Bir kimse rüyasında siyah renkli bir cezve görürse bu rüya gören kişinin iş ile ilgili bir sıkıntı çekeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işleri pek yolunda gitmeyecektir, bazı sorunlar yakasını bırakmayacaktır.

Rüyada Yanmış Cezve Görmek

Bir kimse rüyasında daha önce yanmış ya da o an yanmış bir cezve görürse bu rüya gören kişinin aile üyelerinden birinin bir sıkıntısı olduğuna ve bu sıkıntıdan ötürü de acı çektiğine işaret eder.

Rüyada Bakır Cezvede Kahve Yaptığını Görmek

Bekar bir kız rüyasında bakır yahut da normal bir cezvede kahve yaptığını görürse bu rüya gören kişinin yakın zamanda bir isteme olayına şahit olacağına işaret eder. Yani kendisini yakın zamanda sevdiği kişi istemeye gelecektir.

Rüyada Cezvede Süt Isıttığını Görmek

Bir kimse rüyasında cezvede süt ısıttığını görürse bu rüya gören kişinin aile bağlarının kuvvetli olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi evlenmek için en uygun kişidir.