Rüyada Ceset Görmek


Rüyada ceset görmek pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyasında ceset gören kişinin ailesinden ya da akrabasından birinin vefat edeceğine işaret eder. Ayrıca bazende ceset sıkıntılı bir akrabanın sizden yardım istemek üzere size gelip danışacağına işaret eder.

Rüyada Birden Fazla Ceset Görmek

Rüyada birden fazla ceset görmek pek iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin peşpeşe ölüm haberleri alacağına delalet olunur. Rüyayı gören kişinin aile bireylerinden ya da akrabalarından birileri peş peşe vefat edebilir.

Rüyada Kendi Cesedini Görmek

Cesetle ilgili yorumlanabilecek en olumlu rüya sanırım budur. Rüyayı gören kişinin ömrünün uzaması şeklinde yorumlanır. Rüyada kendi cesedini görmek bazende rüya sahibinin ufak sorunlarla karşılaşacağı manasına gelir.

Rüyada Annenin Cesedini Görmek

Bir kimse rüyasında annesinin cesedini görürse bu rüya iki şekilde yorumlanır. Ya rüya sahibinin annesi ciddi bir rahatsızlık geçirip ölümden döner ya da rüya sahibinin annesi hakkın tecellisine kavuşur.

Rüyada Babanın Cesedini Görmek

Rüyada babanın cesedini görmek de annenin cesedini görmek gibidir. İki şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin babası ya ciddi bir rahatsızlık geçirir ya da hakkın rahmetine kavuşur. İki şekilde de rüya sahibini oldukça üzer.

Rüyada Sevdiğinin Cesedini Görmek

Rüyada sevdiğinin cesedini görmek ayrılık olarak yorumlanır. Bu ayrılık çeşit çeşit olabilir. Rüyayı gören kişinin sevgilisinin kendisini terk edebileceği gibi ölüm, hastalık ya da daha farklı bir durumdan ötürü ayrılma da söz konusu olabilir.

Rüyada Asker Cesedi Görmek

Rüyada asker cesedi görmek hayırlı bir rüyadır. Çünkü askerin ölümü şehitlik şeklinde olur. Şehitlik ise çok değerli ve önemli bir makamdır. Rüya sahibin de şehitlik makamına yakın bir makamda olduğunu gösterir.

Rüyada Çocuk Cesedi Görmek

Rüyada çocuk cesedi ya da birden fazla çocuğun cesedini görmek en kötü rüyalardan biridir. Çünkü yakınlarda bir yerde ya da o ülkede savaş olacağına ve günahsız kimselerin vefat edeceğine işaret eder.