Rüyada Canavar Görmek


Rüyayı gören kişinin duygulu, hassas, her şeyi kendine dert eden, başkalarına yapılan bir haksızlığı kendisine yapılmış gibi hisseden, her türlü sıkıntıda derin bir acı hisseden ve yıllarca gözyaşı döken bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada canavar görmek çok hisli bir kişinin varlığı anlamına gelir.Bu kişi duygusal ve ince düşünceli biridir. Aynı zamanda fedakardır.

Rüyada Canavar Öldürmek

Hayal kırıklığı ve üzüntü olarak yorumlanır. Bu da rüya sahibinin hiç ummadığı birileri tarafından hayal kırıklığına uğratılacağının işaretidir.

Rüyada Canavar Tarafından Kovalandığını Görmek

Rüyada canavar tarafından kovalandığını görmek uzun ve tempolu bir hayat yaşamak demektir. Rüyayı gören kişinin hayatı çok hızlı ve hareketli geçmektedir.

Rüyada Canavardan Kaçtığını Görmek

Korku dolu anlar yaşayan ya da yaşayacak olan rüya sahibi bu korkularla yüzleşmek istemeyecektir. Belki de yüzleşmesi onun için daha hayırlıdır.

Rüyada Canavar Olduğunu Görmek

Rüyada canavar olduğunu gören kişi huylarından kötüye doğru bir değişme yaşayacaktır. Çevresine zarar verecektir. İnsanlar tarafından artık istenmeyecektir.

Rüyada Arkadaşının Canavar Olduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının canavar olduğunu gören kişi arkadaşı ile tartışacak ve bu tartışmadan sonra aslında onu hiç tanımamış olduğunu anlayacaktır. Çünkü arkadaşı onun gördüğü iyi huyların hiçbirine sahip değildir.

Rüyada Canavar Tarafından Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada canavar tarafından öldürüldüğünü gören kişi belli başlı fobilere ve korkulara sahip bir kişidir ve bu fobilerden kurtulmak oldukça zor olacaktır.

Rüyada Annenin Canavar Olduğunu Görmek

Rüyasında annesinin canavar olduğunu gören kişi annesine hiç hoşlanmayacağı bir haber verecek ve bu haber yüzünden onunla tartışacaktır. Bu sebeple böyle bir rüya görmüştür.

Rüyada Bir Canavara Yardım Ettiğini Görmek

Rüyasında bir canavara yardım ettiğini gören kişi aşırı derecede merhametli biridir. Öyle ki kendisine en büyük kötülüğü yapan ve yapmaya devam edem birine bile merhamet gösterebilmektedir.