Rüyada Burun Görmek


Rüyada burun görmek insanın güzelleştiği bir eşya veya başka bir zinete delalet eder. Rüyada kişinin kendi burnunun güzel olduğu görmesi iyi bir durum üzerinde olacağına veya olduğuna işarettir.

Rüyada  burnun normalinden büyük ve siyah olarak görmek zelil ve küçük duruma düşeceği anlamına gelir. Rüyada kendi burnunu temizlediğini görmek iyi ve güzel şey ile yorumlanır. Rüyada bir yüzde bir den fazla burun görmek iyi hal ve rahat bir hayata delalet etmektedir.

Rüyada burnun demir, çelik veya altından olduğunu görmek daha önce yaptığı bir hata yüzünden küçük düşülmek veya rezil olmak ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer iş adamı ise durum farklıdır rüyada ticaret ile uğraşan bir kişinin burnu demirden veya çelikten olduğunu görmesi ticaretinde kazanç sağlayacağı ile yorumlanır. Rüyada burun görmek çoğu zaman casusa delalet eder.

Bazı rüya tabircileri rüyada burun görmek cinsel organ ile yorumlanır. Rüyada burnun yarıldığını veya kırıldığını görmek gerçek hayattada kırılacağı ile yorumlanmaktadır. Rüyada hasta olan bir kişi burnu iyi ve güzel görmesi iyileşeceği anlamına gelir. Rüyada burnun yamuk olduğunu veya kırıştığını görmek cahillik, ahmaklık ve zillete işarettir.

Rüyada burnun cüzzamlı olduğunu görmek ölüme işarettir veya bir olayın başına geleceği ve olayda rezil olacağına delalet etmektedir. Rüyada burun delinmesi görmek ölüme işarettir. Rüyad burun kopması görmek ölümle veya hoş olmaya bir olaya işarettir.

Rüyada iki burna sahip olmak görmek iki evlada sahip olacağına işarettir veya tanıdıkları ile muhalif olacağına işarettir. Rüyada hasta olan kişi burnunun kesilmiş olduğunu görmesi ölüme işarettir. Rüya gören kişi hasta değil ise kötüye ve mal varlığının azalacağına işarettr. Rüyada iyi ve hoş bir şeyin burna girmesi görmek iyiye işarettir. Rüyada kötü hoş olmaya bir şeyin burna girdiğini görmesi kötüye delalet eder.