Rüyada Bonzai Görmek


Bonzai bir kere bile kullanılsa kişinin kısa bir sürede hayatını kaybetmesine sebep olur. Bu sebeple rüyasında bonzai gören kişi ölmek isteyen, hayattan bıkmış ve artık hiçbir şey istemeyen biridir. Onun hayattan hiçbir beklentisi olmadığı için ölmekten başka bir çaresi yoktur. Bu kadar büyük bir çaresizlik içindedir.

Rüyada Bonzai Yetiştirdiğini Görmek

Bir kimse rüyasında bonzai yetiştirdiğini görürse ya da bu bitkiyi yetiştiren birine yardım ettiğini görürse bu rüya gören kişinin para meraklısı olduğuna ve para kazanmak için genç yaşlı demeden her türlü insanı öldürebileceğine işaret eder.

Rüyada Bonzai Sattığını Görmek

Rüyada bonzai sattığını görmek rüyada bonzai yetiştirdiğini görmek ile aynı manalara gelir. Rüya sahibinin tek derdi paradır ve para için yapmayacağı kötülük de yoktur. Bu sebeple kişilik bakımından oldukça alçak biridir.

Rüyada Bonzai Aldığını Görmek

Rüyada bonzai aldığını görmek rüyada bonzai görmek ile aynı manalara gelir. Bu rüyayı gören kişi hayata olumsuz yönlerinden bakan, her şeyin kötü gittiğini düşünen psikolojisi bozuk, yalnız biridir. Bu sebeple kendini bu tarz şeylere vermektedir.

Rüyada Bonzai İçen Çocuk Görmek

Bir kimse rüyasında bonzai içen çocuk görürse bu rüya gören kişinin etrafında kötü şeyler olduğuna ve kendisinin de bu kötülüklere yakında şahit olacağına işaret eder. Şahit olduktan sonra rüyayı gören kişi oldukça üzülecektir.

Rüyada Bonzai İçip Öldüğünü Görmek

Rüyasında bonzai içtiğini ardından da hemen ya da bir süre sonra öldüğünü gören kişi rüyanın tersine oldukça sağlıklı bir hayat geçirecektir. Buradaki ölüm de ters manada ömrün uzaması manasındadır.

Rüyada Bonzai Yüzünden Ölen Birini Görmek

Bir kimse rüyasında bonzai içtiği için ölmüş birisini görürse bu rüya gören kişinin etrafı ile oldukça ilgili olduğuna ve etrafında yardıma muhtaç biri gördüğünde ona koşup hemen yardım ettiğine işaret eder.

Rüyada Bonzai Kullanmaktan Vazgeçtiğini Görmek

Bir kimse rüyasında bonzai aldığını ve tam kullanacağı anda bir sebepten ötürü vazgeçtiğini görürse bu rüya gören kişinin hayatıyla bağlarını koparacağına ama son anda yaşamın değerini anlayıp yaşama tutunacağına işaret eder.