Rüyada Böğürtlen Görmek


Rüyada böğürtlen görmek, bekar olan kişiler için evlenerek çok mutlu bir yuva kurmak şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi sevdiği insan ile evlenir ve bereket dolu bir evlilikleri olur. Aradığı mutluluğu sonunda bulur. Rüyayı gören kişi eğer bekarsa, sevdiği insan ile söz ve nişan gibi evlilik için adımlar atacaktır. Ya da içine sinen bir talibi çıkabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabilir. Devam eden bir ilişkisi olan kişiler için de ilişkiyi resmiyete dökmek anlamına gelir. Hayatınızda kimse yoksa yakın zamanda yeni birisiyle tanışabilirsiniz ve bu kişi evleneceğiniz insan olabilir. Rüyasında böğürtlen gören kişi mutlu bir yuva için artık kendini hazır hissetmektedir.

Rüyada böğürtlen yemek, düğün hazırlıkları ve telaşı anlamına gelir. Rüyada böğürtlen toplamak, evlilik hazırlıkları başlar ya da aileden birinin düğün hazırlıklarına yardım eder. Rüyada böğürtlen toplamak ve yemek, bereketin artması ve bu dönemde işlerini hızlı yapması, pratik olmasıdır. Rüyada böğürtlen toplayan kişi çevresindeki yarın kalmış işleri tamamlar ve sorumlulukları azalır.  Rüyada dalında böğürtlen görmek, aile saadetinin artması ve borçların kapanması demektir.

Rüyada kırmızı böğürtlen yemek, çeyiz alışverişi yapmak veya çeyizlik alarak gelecek için hazırlanmak demektir. Yeni eşyalar için araştırmalar yapalabilirsiniz ve evinizin eksiklerini de tamamlayabilirsiniz. Rüyada böğürtlen tarlası görmek, kalabalık bir merasim ile evlenmek ya da kalabalık bir davete katılmak demektir. Evlilik için hazırlıklar yapmayla uğraşabilir ve heyecanlı bir sürece girebilirsiniz. Gelinlik ya da damatlık almak gibi heyecanlı alışverişler olabilir.

Rüyada birine böğürtlen yedirmek, işlerinizin güzel gelişeceği ve birinden destek alacağınız şeklinde yorumlanır. Kişinin hedefinde ne varsa doğru adımlar atıldığı takdirde gerçekleşecek ve sonuca ulaşılacak demektir. Rüyada böğürtlen ağacı görmek, maddi mal varlığı ve nimetlerin artacağının göstergesi olarak yorumlanır. İlk zamanlar size kötü gibi gelen bazı olaylar daha sonra aslında sandığınızdan çok daha hayırlı sonuçlar verebilir ve şaşırtabilir. Rüyada hamile kadının böğürtlen yemesi, sağlık sorunlarını atlatmak ve mutluluk verici haberler almak, bereketin artması demektir.