Rüyada Boğa Görmek Anlamı Nedir?


Boğa görmek; güç ve kudret anlamına gelir. Yani rüyasında boğa gören kişi hem maddi hem de manevi olarak güçlü kişilerin yanında yer alır. Bir başka tabire göre boğa görmek kişinin gerek iş gerekse özel yaşantısında hep mutlu ve başarılı olacağına işaret ederken aynı zamanda maddi ve manevi olarak da güçlü olacağına delalet eder.

Rüyada kızgın boğa görmek; hayra alamet değildir. İyi ve hayırlı olmayan gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder. Bir kişi rüyasında kızgın bir boğa görürse canını sıkacak kötü ya da belalı olaylar yaşayabilir. Ya da onu mutsuz ve huzursuz edecek sözler işitebilir veya kötü haberler alabilir. Boğa güreşi görmek de bir işin mutluluk verici şekilde sonuçlanacağı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada boğa kesmek

Boğa kesmek çok hayırlı bir rüyadır ve gören kişinin mesleki hayatında güç sahibi olacağına yorumlanır. Kişinin işinde bir üst makama geçeceği, mertebe atlayacağı, düşmanı varsa yeneceği demektir. Aynı zamanda adağı olan kişilerin de dileklerinin gerçek olması üzerine adaklarını yerine getireceklerinin müjdesini verir. Boğayı tek başına kesen kişi ömür boyu başarılı bir iş hayatına kavuşur. Tüm dilekleri gerçek olacağı gibi, muradına erer. Aynı zamanda sağlık açısından da kişinin hiçbir zaman elden ayaktan düşmeyeceğini, yaşlılığında bile çok dinç, sağlıklı biri olacağını ifade eder. Fiziksel güç kadar manevi gücün de işareti olan rüya, bu dönemde kişinin inancıyla alakalı geçeceği her türlü testi başarı ile atlatacağını, nefsine yenik düşmeden yaşayacağını ve büyük sevaplara imza atacağını da bildirir.