Rüyada Böcek Görmek


Rüyada böcek görmek genel manada düşman manasına gelir. Bu düşman kişinin ya aile hayatını ya da iş hayatını etkileyecek türdendir. Rüyanın ayrıntıları alt başlıklarda ifade edilmektedir. Fakat kişinin bu durumdan kurtulması da yine kendisine bağlıdır.

Rüyada Böcek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada böcek öldürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin düşmanlarını alt edeceğine ve onlardan kurtulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi aklı başında ve düşmanını iyi gören bir yetiye sahiptir. Bu sebeple de düşmanlarını iyi kestirip onlarla baş etmesini bilmektedir.

Rüyada Böcek Yediğini Görmek

Rüyada böcek yediğini görmek açlık ve sıkıntı manasına gelir. Rüyayı gören kişi ciddi manada maddi sıkıntılar çeker ve bu sıkıntıları kolay çözemeyeceği için bir kuru ekmek ile hayatını sürdürür.

Rüyada Böcek Tarafından Yendiğini Görmek

Rüyada küçük ya da büyük hiç fark etmez herhangi bir böcek tarafından yendiğini görmek rüyayı gören kişinin düşmanlarına yenileceği manasına gelir. Rüyayı gören kişi saf ve iyi niyetli bir kimse olduğundan bu düşmanlıklar ile baş edemeyecek ve düşmanları galip gelecektir.

Rüyada Büyük Böcek Görmek

Rüyada büyük böcek görmek kişinin ciddi bir düşmanı olduğuna ve kendisinin her hareketinden haberdar olduğuna işaret eder. Sürekli rüyayı gören kişiyi takip eder ve onun başını belaya sokmaya çalışır. Rüyayı gören kişi kendisine dikkat etmelidir.

Rüyada Böcek Topluluğu Görmek

Rüyada böcek topluluğu görmek iş hayatında yaşanacak sıkıntılara işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatı entrikalar ile doludur. Her an her şeyin değiştiği bu alanda rüyayı gören kişide entrikalar ile konumunu korumaktadır.

Rüyada Evi Böcek Basması

Rüyada evi böcek sarması rüyayı gören kişinin ailesinin içine düşmanlığın gireceğine işaret eder. Ailesinin arasında düşmanlık oluşacak, ara bozucu fitneci olan o insanlar istediklerini elde edeceklerdir.

Rüyada Kara Böcek Görmek

Rüyada kara böcek görmek rüyayı gören kişinin başına bir şeyler geleceğine ve bunu yapan kişilerin de çok yakınları olacağına işaret eder. En yakınları bile kendisini sevmediği için, onu her zaman kıskandığı için rüyayı gören kişi her zaman yapayalnız kalmaktadır.

Rüyada Küçük Böcek Görmek

Rüyada küçük böcek görmek rüyayı gören kişinin başına ufak tefek dertlerin geleceğine ve bu dertlerin üstesinden kolayca geleceğine işaret eder. Kişi eğer bu dertlerin üstesinden gelmek isterse işi kolay olacaktır eğer istemezse kurtulması uzun sürecektir.