Rüyada Bilet Görmek


Rüyada bilet görmek kişinin yakın zamanda gideceği bir davete ya da katılacağı bir etkinliğe işarettir. Bu kişi aynı zamanda uzun süredir bir etkinliği bekliyor olabilir.

Rüyada Bilet Almak

Rüyada bilet almak mal, mülk ve para hırsının göstergesidir. Bu kimse maddi olarak rahata erişebilir ancak manevi huzurunu bulmakta zorlanacaktır.

Rüyada Uçak Bileti Aldığını Görmek

Rüyada uçak bileti aldığını gören kişi evine ve ailesine özlem duyuyor demektir. Bu kişinin ailesi ile olan bağları her zaman güçlü olacaktır.

Rüyada Maç Bileti Aldığını Görmek

Rüyada maç bileti aldığını gören kişi fanatik taraftar demektir. Çünkü bu kişi takımı için her şeyden vazgeçmeye razıdır. Onun için tuttuğu takım ailesinden bile önce gelmektedir.

Rüyada Otobüs Bileti Almak

Rüyada otobüs bileti aldığını gören kişi ciddi sorunlarla karşı karşıyadır ve bu sorunlarının üstesinden gelebilmek için düşünmeye ihtiyacı vardır. Kişinin yalnız başına düşünebileceği yegane yer ise cam kenarında otobüs koltuğudur.

Rüyada Bilet Sattığını Görmek

Rüyada bilet sattığını gören kişi düş alıp düş satan yalancı kişilerdir. Bu kimseler insanların hayatına olmadık bir anda girip her şeylerini ellerinden alırlar.

Rüyada Bilet Kaybettiğini Görmek

Rüyada bilet kaybettiğini görmek kişinin mal ve mülk kaybına işarettir. Hiç beklemediği bir şekilde dost kazığı yiyecek olan bu kimse büyük bir depresyon içine girecektir.

Rüyada Bilet Ticareti Yapmak

Rüyada bilet ticareti yaptığını gören kişi tilki gibi aklından sürekli entrikalar geçen kişidir. Bu kişi insanlar üzerinden bir yerlere gelmeyi hedefleyen bencil kimselerdir.

Rüyada Bilet Yırttığını Görmek

Rüyada bilet yırttığını gören kişi ideallerini ve büyük hedeflerini bir köşeye fırlatacak demektir.