Rüyada Bıçak Görmek


Rüya’da bıçak görmek bu aralar kesin kararlar almanız gereken bir döneme girdiğinizi simgeler. Bu dönemde bazı kişiler ile yollarınızı ayırabilirsiniz yada bazı kişileri hayatınızdan dışarı çıkarabilirsiniz. Biraz ani bir şekilde karşılaşabilirsiniz ve hayatınızda’da bu değişimler söz konusu olabilir.

Rüyada bıçak çekmek, gücünü herkese kanıtlamaya işaret eder. Hatta sizi pasif gören kişiler sizin hakkınızda duyacakları haber ile birlikte çok şaşırabilirler. Rüyada birinin bıçak çekmesi, iş hayatında emniyetli olma anlamına gelir. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size tuzak kurabilir. Rüyada elindeki bıçağı sağa sola sallamak gelecek zararlardan kurtulmak için bazı tedbirler alarak bir şeyleri önlemek demektir. Evde ya da iş hayatında alacağınız önlemler sayesinde bazı kazalar ya da problemler önlenebilir. Rüyada bıçak çekilmesi, hasta olan kişilerin şifa bulması anlamına da gelir. Yakın zamanda alacağınız kararlarda kendinize güveniniz olacak.

Rüya’da bıçağı bir başkasının elinde görürseniz bu biraz yakın çevre ilişkilerinde dikkatli olması gerektiği anlamına gelir. Sizi zorlayacak biri ile karşılaşabilirsiniz yada kararlarınızı çabuk verebilirsiniz. Böyle bir dönemin işaretidir. Kendi elimiz’de bıçak varsa bu aralar kendinizi güçlendirmeniz kendi dönemde olduğunuzu gösterir.

Önemli konular’da kararlar alıp değişikler yapmak gerekiyor olabilir ve buları gözden geçirmek gerekmektedir. Rüyada birilerine bıçak ile saldırmak yada saldırıya uğramak çok fazla kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönemdir. Rüyada bıçakla birine saldırmak kişinin tehlikeli insanlarla ya da olaylarla karşılaşabileceği anlamına gelebilir. Böyle aynı durumlar’da çok çok dikkat etmek gerekir. Zarar görme ihttimali vardır. Çok dikkatli geçirmesi bir dönemdir.

Rüyada kırık bıçak görmek, düşmana dalalettir. Birinin size hasetlik beslemesi anlamına gelir.

Rüyasında bıçaklandığını görmek,  düşmanı tarafından zarar görmek ya da başkalarının etkisi altında kalarak yanlış kararlar almak demektir. Size zarar vermek isteyen kişiler yakınlardan birileri olabilir,  doğru zamanı kolluyor olabilirler.

Rüyada bıçak bulmak,  sizin açığınızı yakalamak isteyen ve bundan mutlu olacak birisine karşı galip gelmektir. Düşmanlarınızın hamlelerini önceden tahmin edebilirsiniz.

Rüyada başkasının bıçakladığını görmek, birinden intikam almak ya da benzer bir şey yaparak haddini bildirmek demektir.

Rüyada bıçak saplamak,  keskin sözler ve manalı ya da iğneleyici laflar duyacağınızı işaret eder. İşiteceğiniz laflar karşısında hayrete düşebilirsiniz.

Rüyada bıçak saklamak, yeni başlangıçlar yapmak ve bazı kötü anıları geride bırakmak, yeni bir sayfa açmak anlamına gelir. Sizi üzen kişileri artık hayatınızda istemeyebilirsiniz.

Rüyada bıçak satın almak, birini hayatınızdan çıkarmanız demektir. Hakkınızda dedikodu yapan biriyle yolları ayırabilirsiniz.

Rüyada bıçakla bir yerini kestiğini görmek, aldığı kararlar yüzünden bir dönem sıkıntı yaşamak olarak yorumlanır. Bu nedenle zor bir dönem geçirebilirsiniz.

Rüyada bıçakla birine zarar vermek, hayatınızı etkileyecek konularda ne yazık ki yanlış kararlar almak demektir. Bu rüyayı gören kişiler son zamanlarda karar alırken daha dikkatli olmalılar. Özellikle ciddi bir karar almadan önce daha çok düşünmeniz ve detaylara bakmanız gerekir.