Rüyada Bayrak Görmek


Rüyada bayrak görmek, ailenizden uzakta yaşıyorsanız aile ziyaretine gitmeye yorumlanır. gelecek günlerde alınacak olan hayırlı haberler ile birlikte memleketinize ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Eş dost akrabanın düğününe katılabilir ya da başka bir hayırlı olay için de aile büyüklerinin eli öpülebilir. Yurt dışında yaşayan kişiler memleket özlemlerini giderirler. Eğer devlet dairesinde işleriniz varsa bu işlerinizde aksilik çıkmaz, mahkemesi olanların da haklı oldukları ortaya çıkar.

Rüyada Bayrak Tutmak

İş hayatında yükselmek ve makam mevki sahibi olmak anlamına gelir. Bunun için önünüze çok büyük bir fırsat serilebilir. Hiç beklenmedik bir anda çıkan fırsatı iyi değerlendirirseniz beraberinde iş hayatında hak edilen saygınlık gelir. Kişi devlet işlerinde de sorunlar ile karşılaşmaz ve devlet ile ilgili evraklarında sorunlar çıkmaz.

Rüyada Katlanmış Bayrak Görmek

Bu rüya davası olan kişiler için davalarından hayırlı bir sonuç gelmesine yorumlanır. Adalet yerini bulur ve hakkınız neyse size verilir. Eğer çevrenize borçlarınız varsa bu borçları tez zamanda kapatabilirsiniz.

Rüyada Bayrak Sallamak

Bu rüya kendi mesleğinde çok başarılı olmak ve bunu herkese kanıtlamak anlamına gelir. Gelecek günlerde bir yarışmaya katılacak olan kişiler bu yarışmadan ödül ile ayrılabilirler. Size inanıp güvenen insanlar gurur duyar.

Rüyada Gökyüzünde Bayrak Görmek

Çalışma hayatında ortaya çıkan bazı problemlerini güçlü biri sayesinde çözmek anlamına gelir. Yanında olan biri size güvenerek doğru yolu gösterebilir ve maddi manevi desteğini esirgemez. Sabrın sonunda her sorun geride kalır.

Rüyada Yırtık Bayrak Görmek

Geçmişte yapılan bazı hataları yeni fark ederek doğru yoldan şaşmamak ve sizi uyaran bazı insanlara hak vermek anlamına gelir. İyiliğinizi isteyen insanlar sizi eleştirebilirler. Alacağınız kararlarda da sizin iyiliğinizi isteyen insanlar hata yapmamanız için uyarabilirler.

Rüyada Yabancı Bayrak Görmek

Uzun zamandır uzakta olanlar için sevdikleri ile kavuşmak anlamına gelir. Eşinden çocuklarından ve ailesinde  uzakta çalışmak zorunda kalanlar memleketlerine geri dönebilirler. Uzun zamandır süren hasret tez zamanda son bulur.