Rüyada Banka Görmek


Rüyada banka görmek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Alimlerin çoğu rüyada banka görmeyi kişinin elindeki parayı kaybedeceği şeklinde yorumlamışlardır. Bu para kaybı kişinin yanlış işlere girişmesinden kaynaklanmaktadır. Bazı alimler ise maddi değilde manevi kayıp olarak yorumlamıştır. Kişinin etrafındaki insanlardan uzaklaşacağı, çünkü o kişilerin kendisinin arkasından konuştuklarını öğreneceklerini söyler.

Rüyada Banka Sahibi Olduğunu Görmek

Rüyada banka sahibi olduğunu gören kişinin gözünü para bürümüş demektir. Bu kişi, çok kazanacaktır ama kazandıklarının hayrını göremeyip, iflah olmaz bir maddiyatçı kişiliğe bürünecektir.

Rüyada Banka Müdürü Görmek

Rüyada banka müdürü görmek genellikle yeni bir iş teklifi alınacağı şeklinde yorumlanır. Bu iş teklifi ile kişi yeni bir hayata adım atabilir. Çünkü yeni bir iş yeni arkadaşlıklar ve yeni umutlar getirir.

Rüyada Banka Müdürü Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında banka müdürü olduğunu görürse bu kişi yakın zamanda işinde terfi eder. Maaşı ve kademesi artar. Hayat standardı yükselmiş olur.

Rüyada Bankadan Para Çektiğini Görmek

Bir kimse rüyasında bankadan para çektiğini görürse bu kişi yakında kendisine bir şey alacaktır. Alacağı şey beğendiği bir araba da olabilir ev de olabilir.

Rüyada Bankaya Para Yatırdığını Görmek

Rüyasında bankaya para yatırdığını gören kişi cimri biridir. Parasını ne kendisi ne de çocukları yer. Her zaman elini sıkar, biriktirir götürüp bankaya koyar.

Rüyada Bankaya Borçlandığını Görmek

Rüyada bankaya borçlandığını görmek kişinin aldığı yanlış kararlara işarettir. Bu kararlar rüyayı gören şahsın hayatını altüst edecektir. Bulunduğu konumdan aşağıya düşecek, aile bağları kopacaktır. Bu sebeple kişi aldığı konularda tek başına karar vermemeli, birilerine danışmalıdır.

Rüyada Hortumlanan Banka Görmek

Rüyada hortumlanan banka görmek rüyayı gören kişinin birisi tarafından kazıklanacağına işaret eder. Bu kazık büyük çaplı bir kazık olabileceği gibi ufak çaplı bir kazık da olabilir.

Rüyada Bankada Çok Para Görmek

Rüyada bankada çok görmek maddi hırsların habercisidir. Bu kişinin tek derdinin para olduğuna, para kazanabilmek için her şeyi yapabileceğine işarettir.