Rüyada Balık Görmek


Rüyada Balık Görmek genel anlamda hayırlara yorulur. En fazla da kısmetlerin habercisi olarak bilinen bu rüya ayrıca mülk anlamındadır. Balık görülen rüyalar rüya tabircileri tarafından hayırlı rüyalara olarak kabul edilmiştir.

Rüyada balık sürüsü görmek iş hayatında çok olumlu şeyler olacağına işarettir. Eğer herhangi bir işte çalışıyorsanız mevkiinizin artacağını ve iş sahibiyseniz de işinizin genişleyeceğine işaret edilir. Bu sürüdeki balıklar ne kadar fazla ise kısmetiniz de o kadar fazla olmaktadır.

Rüyada balık görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibine gelecek olan kısmetlerin habercisidir. Balıkların suyun yüzeyine yakın yüzmeleri, kısmetinizin size olan yakınlığını belirtir. Bu kısmetiniz hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza girecektir. Eğer balıklar berrak bir suda yüzüyorsa rüya sahibi güzel günlere çok yakındır. Detaylı yorumu gördüğünüz balıkların özelliklerine göre, nerede olduklarına göre değişmektedir.

Rüyada balık tutmak

Genel olarak rüya sahibinin eline geçecek olan para ile yorumlanır. Rüyada büyük bir balık tuttuğunu görmek, rüya sahibinin varlıklı bir kimseyle dünya hayatına gireceğine işarettir. Eğer tutulan balık küçükse sıkıntı habercisi kabul edilir. Balıklar küçük ama birden çoksa rüya sahibinin eline bir miktar para geçecek ancak bu paralar çabucak tekrar elden çıkacak şeklinde yorumlanır. Olta ile değil de denize veya bir nehre ağ atarak balık tutmanız yaptığınız işlerde dikkatsiz ve özensiz davrandığınıza, insanların dediklerini düşünmeden hareket ettiğinize bu sebeplerle problemler yaşayabileceğinize dair bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada canlı balık yemek

Rüya sahibinin eline geçecek olan imkanlar ve faydalarla yorumlanır. Mülk edinecek olmanın habercisidir.

Rüyada Balık Yemek

Rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi bir kadınsa ilerde yapacağı doğumun kolay geçeceğinin habercisi, eğer rüya sahibi bir erkekse şansının yaver gideceğinin ve bahtının açılacağının habercisi kabul edilir.

Rüyada canlı balık yemek taşınmaz malların habercisidir. Bu bir ev ya da araba olabilir. Bir diğer tabir ise çocuk sahibi olmaktır. Tuzlu balık yemek bir malın sahibi olacağınıza işarettir. Ya da bir iş seyahatine çıkabilirsiniz.  Kızarmış balık yemek ise misafirlik işaretidir. Genç bir kişiyseniz eğitim amacıyla farklı bir yere seyahat edebilirsiniz. Rüyada Balık Görmek ile bayat balık yemek arasında da fark vardır. Bu tabirde ise evlenilecek kişinin kötü huylu olacağı rivayet edilmektedir. Pis balık yemek ise başka insanlara atacağınız iftiraları simgeler.

Rüyada kokan balık yemek

Rüyada pis, bayat, kokmuş bir balık yemek, rüya sahibi için iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin evleneceği kişinin iyi niyetli bir insan olmadığı şeklinde yorumlanır. Farklı bir yoruma göre rüya sahibi hilelere başvurarak etrafındaki insanlarda birine iftira atacaktır. Yani etrafınızdaki insanlara zararınız dokunabilecektir.

Rüyada balık satın almak

Rüyada bir pazardan veya başka bir yerden balık satın aldığını görmek, rüya sahibinin çok yakın bir gelecekte evleneceğinin habercisidir.

Rüyada Balık Satmak

Rüyada balık satmak, rüya sahibinin kendisi ve ailesi için hayırlı ve bereketli günlerin yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada Denizde Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek ile beraber balıkların suda yüzdüğünü gördüğünüzde size doğru gelen kısmetlerin habercisi olduğunu anlayabilirsiniz. Balıkların açığa çıkmasında arzu ve isteklerin bir anda gerçekleşeceğine delalet etmektedir. İşlerinizin ise çok daha kolay bir şekilde devam etmesine de işaret edilir. Genel olarak balıkların su yüzüne çıkması gizli sır ya da mirasın ortaya çıkmasıyla aynı kabul edilir. Farklı çeşitlerde balıklar görülmesi ise mutluluk habercisidir. Ayrıca canınızın sıkılabileceğini de düşünebilirsiniz.

Rüyada Canlı Balık Görmek ve Avlamak

Rüyada Balık Görmek konusunda rüyada canlı balık görmek de bulunur ve aşk yaşamında şansa işarettir. Yani aşk yaşamının iyi huylu ve namuslu bir kişiyle süreceği demektir. Rüyada balık avlamak ise çok güzel haberlerin alınacağına işarettir ve bu haberler beklenmedik bir şekilde alınabilir. Avladığınız balıklar küçük ise elinize geçecek olan paranın kısa sürede kaybolacağı işaret edilir. Balıklar bulanık bir suda ise bir takım günahlar işleyebileceğinize yorumlanır.

Rüyada ufak balık avlamak sıkıntıların giderileceğini ve büyük balık avlamak ise ailenizin zengin olacağına işarettir. Karada balık avlamak yakım zamanda güzel haberlerin gelebileceğine işarettir. Balık tutmak da aynı şekilde ifade edilebilir. Rüyada Balık Görmek hayırlara vesile olurken rüyada balık tutmak ise bir arayış içinde olduğunuzu ifade edebilmektedir. Suyolunda tutulan balıklar hile yoluyla elindeki malları kaybedebilir şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer ırmak ya da denizden tutuluyorsa elinize geçebilecek olan ganimetler anlamındadır.

Rüyada yunus balığı görmek

Yunus balığı görmek güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatına karşı edindiği endişelerin veya korkuların yersiz olduğuna işaret eder. Eğer sıkıntılı günler geçiriliyorsa bu günlerin kısa sürede sonlanacağının habercisidir.

Rüyada insan şeklinde balık görmek

Rüya sahibinin yeni dostluklar kurabileceğinin habercisidir. Çevrenizde bulunan dostlarınızdan veya yeni edineceğiniz dostluklardan büyük hayır görüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmüş balık görmek

Rüyada ölü bir balık görmek, rüya sahibinin hayallerinin henüz gerçekleşmeyeceğinin veya küçük bir hayal kırıklığı yaşanabileceğinin habercisidir.

Rüyada vücuttan balık çıktığını görmek

Rüyada cinsel organdan balık çıktığını görmek, rüya sahibinin çocuğunun erkek olacağına işaret kabul edilir. Eğer ağzınızdan balık çıktığını görmüşseniz, bu rüya yalana işaret eder. Rüya sahibinin gereğinden fazla ve büyük yalanlar söyleyebileceğinin habercisidir.

Rüyada balıkla konuştuğunu görmek

Üst mevkilerden birinin rüya sahibi ile sırlarını paylaşacağına, rüya sahibinin bu insanın dertlerini dinleyeceğine işarettir.

Rüyada balık olduğunu görmek

Rüyada balık olmak, rüya sahibinin belirli süre kafasını dinlemesine ihtiyaç duyduğuna işarettir.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Yeni gelir kapıları aralanmasına ve daha fazla iş ile ilgilenmeye yorumlanır. Ek gelir sağlanabilir, elinize bol para geçer. Birilerine verilen borçlarınız varsa da size geri öderler, hiç kimsede hakkınız kalmaz. Eğer isiz iseniz yeni müşterileriniz olabilir.

Rüyada Büyük ve Küçük Balık Görmek

Rüyada ufak balık göründüğünde kedere işaret etmektedir. Ayrıca hoşunuza gitmeyecek bazı durumlarla karşılaşabileceğiniz tabir edilir. Büyük balık ise kazanılacak malların habercisidir. Ayrıca emeklerinin karşısında bir ödül alınabileceği işaret edilir.

Balıklar çeşitlerine göre de tabir edilmiştir. Sazan balığı görmek, gören kişinin evleneceğine yorumlanır. Yunus balığı ise hayırlı işlere işaret eder. Ayrıca endişe ve kaygıların yersiz olduğuna delalet etmektedir. İçinde bulunulan durumun düzeleceğine ve güçlü bir kişiliğe yeniden kavuşacağınız şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Balık Görmek ile ilgili bilgiler bu şekildedir. Ayrıca merak edilen rüyada balık satmak tabiri ise rüya sahibinin ailesi ve çocukları adına hayırlı durumların yaşanacağının habercisi olmaktadır. Güzel haberler bu rüyayı gören kişiyle karşılaşır. Eğer insana benzeyen bir balık gördüyseniz de yakın çevrenizde sürekli hayırlı kişilerin yer alacağına işaret edilir. Yeni dostluklar kurabilir ve ciddi anlamda hayat yolunda çok önemli yardımlar alabilirsiniz.