Rüyada Balık Görmek


Rüyada balık görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibine gelecek olan kısmetlerin habercisidir. Balıkların suyun yüzeyine yakın yüzmeleri, kısmetinizin size olan yakınlığını belirtir. Bu kısmetiniz hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza girecektir. Eğer balıklar berrak bir suda yüzüyorsa rüya sahibi güzel günlere çok yakındır. Detaylı yorumu gördüğünüz balıkların özelliklerine göre, nerede olduklarına göre değişmektedir.

Rüyada balık tutmak

Genel olarak rüya sahibinin eline geçecek olan para ile yorumlanır. Rüyada büyük bir balık tuttuğunu görmek, rüya sahibinin varlıklı bir kimseyle dünya hayatına gireceğine işarettir. Eğer tutulan balık küçükse sıkıntı habercisi kabul edilir. Balıklar küçük ama birden çoksa rüya sahibinin eline bir miktar para geçecek ancak bu paralar çabucak tekrar elden çıkacak şeklinde yorumlanır. Olta ile değil de denize veya bir nehre ağ atarak balık tutmanız yaptığınız işlerde dikkatsiz ve özensiz davrandığınıza, insanların dediklerini düşünmeden hareket ettiğinize bu sebeplerle problemler yaşayabileceğinize dair bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada canlı balık yemek

Rüya sahibinin eline geçecek olan imkanlar ve faydalarla yorumlanır. Mülk edinecek olmanın habercisidir.

Rüyada balık yemek

Rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi bir kadınsa ilerde yapacağı doğumun kolay geçeceğinin habercisi, eğer rüya sahibi bir erkekse şansının yaver gideceğinin ve bahtının açılacağının habercisi kabul edilir.

Rüyada kokan balık yemek

Rüyada pis, bayat, kokmuş bir balık yemek, rüya sahibi için iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin evleneceği kişinin iyi niyetli bir insan olmadığı şeklinde yorumlanır. Farklı bir yoruma göre rüya sahibi hilelere başvurarak etrafındaki insanlarda birine iftira atacaktır. Yani etrafınızdaki insanlara zararınız dokunabilecektir.

Rüyada balık satın almak

Rüyada bir pazardan veya başka bir yerden balık satın aldığını görmek, rüya sahibinin çok yakın bir gelecekte evleneceğinin habercisidir.

Rüyada balık satmak

Rüyada balık satmak, rüya sahibinin kendisi ve ailesi için hayırlı ve bereketli günlerin yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada yunus balığı görmek

Yunus balığı görmek güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatına karşı edindiği endişelerin veya korkuların yersiz olduğuna işaret eder. Eğer sıkıntılı günler geçiriliyorsa bu günlerin kısa sürede sonlanacağının habercisidir.

Rüyada insan şeklinde balık görmek

Rüya sahibinin yeni dostluklar kurabileceğinin habercisidir. Çevrenizde bulunan dostlarınızdan veya yeni edineceğiniz dostluklardan büyük hayır görüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmüş balık görmek

Rüyada ölü bir balık görmek, rüya sahibinin hayallerinin henüz gerçekleşmeyeceğinin veya küçük bir hayal kırıklığı yaşanabileceğinin habercisidir.

Rüyada vücuttan balık çıktığını görmek

Rüyada cinsel organdan balık çıktığını görmek, rüya sahibinin çocuğunun erkek olacağına işaret kabul edilir. Eğer ağzınızdan balık çıktığını görmüşseniz, bu rüya yalana işaret eder. Rüya sahibinin gereğinden fazla ve büyük yalanlar söyleyebileceğinin habercisidir.

Rüyada balıkla konuştuğunu görmek

Üst mevkilerden birinin rüya sahibi ile sırlarını paylaşacağına, rüya sahibinin bu insanın dertlerini dinleyeceğine işarettir.

Rüyada balık olduğunu görmek

Rüyada balık olmak, rüya sahibinin belirli süre kafasını dinlemesine ihtiyaç duyduğuna işarettir.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir