Rüyada Bakım Görmek


Rüyada bakım görmek iki şekilde olur. Bunlardan biri kişinin bedensel bakımıdır kendisi ile alakalıdır diğeri ise bir eşyanın bakımıdır; araba bakımı, motor bakımı vs. gibi. Ama genel manada ele alacak olursak bakım iyi bir şeydir. Çünkü kişinin kendisine ya da bir eşyasına bakması o kişinin temiz ve tertipli bir yapıya sahip olması demektir.

Rüyada Araba Bakımı Görmek

Rüyada araba bakımı görmek; araç, eşya, makine gibi şeylerin elden geçirilerek tekrar iyi duruma getirilmeleri gibi manalara gelir.Ayrıca rüyayı gören kişinin sağlık kontrolünden geçmesi gerektiğine dair de yorumlanır.

Rüyada Motor Bakımı Yaptığını Görmek

Bir kimse rüyasında motor bakımı yaptığını ya da bozulmuş bir motoru tamir ettiğini görürse bu rüya gören kişinin el becerisinin olduğuna ve kendi işlerini kendisinin yapmasından hoşlandığına işaret eder.

Rüyada Arabayı Bakıma Verdiğini Görmek

Bir kimse rüyasında arabasını herhangi bir sebepten ötürü bakıma verdiğini görürse bu rüya gören kişinin bir takım sorunlar yaşayacağına ve bu sorunları büyüterek kendisini fazlası ile üzeceğine işaret eder.

Rüyada Cilt Bakımı Yaptırmak

Bir kimse rüyasında cilt bakımı yaptırdığını ve bu sayede gençleştiğini görürse bu rüya gören kişinin hayatında bir takım olumlu değişikliklerin olacağına ve bu değişiklikler sayesinde kişinin mutlu bir yaşantısı olacağına işaret eder.

Rüyada Birine Cilt Bakımı Yapmak

Bir kimse rüyasında birine cilt bakımı yaptığını görürse ya da bu işi meslek haline getirip bu işle meşgul olup para kazandığını görürse bu rüya gören kişinin her türlü işte çalışabilecek bir potansiyele sahip olduğunu gösterir.

Rüyada El Bakımı Yapmak

El bakımı en özel ve en önemli bakımlardan biridir. Elin temizliği kişinin işlerinin güzel gideceğine, hayatında her şeyin harika olacağına ve bu kişinin temiz bir kişiliğe sahip olduğuna işaret eder. Özellikle erkeklerde el temizliği daha da güzel bir rüyadır.

Rüyada Ayak Bakımı Yapmak

Eğer bir kadın rüyasında ayak bakımı yaptırdığını görürse bu rüya gören kişinin temiz olduğuna işaret eder. Fakat bir erkek rüyasında ayak bakımı yaptığını ya da yaptırdığını görürse bu rüya o erkeğin bir takım planlarının olduğuna ve bu planların tehlikeli planlar olduğuna işaret eder.