Rüyada Bacak Görmek


Rüyada bacak görmek hayırlı yorumlanır. Çünkü rüyada görülen bacak insanın ömrü ile yahut da maddi durumu ile yorumlanır. Daha ayrıntılı yorumlarını alt başlıklarda bulabilir, ömrü uzun mu kısa mı, maddi durumu iyi mi kötü mü olacağını anlayabilirsiniz.

Rüyada Bacak Kopması

Rüyasında bacağının koptuğunu gören kişi yakın zamanda ciddi sıkıntılar yaşayacağına ama zamanla bu sıkıntıları atlatacağına dair yorumlanır.

Rüyada Bacak Bacak Üstüne Atmak

Rüyasında bacak bacak üstüne atan kişi günaha kapılacak, Allah`ın haram saydığı şeylerden birini yapacağına ve bu durumu da düzeltmek için emek harcamayacağına işarettir.

Rüyada Bacaklarını Aldırmak

Borçlardan kurtulmaya, maddi olarak kazanç sağlamaya, mutlu günlerin kapıda olduğuna delalettir.

Rüyada Bacak Kası Görmek

Sportif olarak faaliyetlerinin artacağına, kişinin spora yöneleceğine, sporla hayatında değişikliklere gideceğine işarettir.

Rüyada Bacak Kılını Yolmak

Mal kaybı olarak yorumlanır. Rüyasında bacak kılını yolduğunu gören kişi evini, arabasını ya da başka bir gayri mülkünü kaybeder.

Rüyada Kadın Bacağı Görmek

Rüyada kadın bacağı gören kişi erkek ise bu onun evlenmek istediğine delalet eder. Eğer gören kişi kadın ise bu da o kadının güzelleşme çabası içinde olduğunu gösterir.

Rüyada Erkek Bacağı Görmek

Rüyasında erkek bacağını gören kişi bir bayan ise bu bayan evlenmek istemektedir. Eğer gören kişi erkek ise bu da onun hayatında değişikliler istediğine işarettir.

Rüyada Bacak Kılının Artması

Rüyasında bacak kılının arttığını gören kişi ya yüksek bir makama ulaşır ya da güçlü bir karaktere sahip olur.