Rüyada Baca Görmek


Baca bir evin göstergesidir. Bu sebeple rüyada baca görmek ev, evlilik, evcimenlik olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi evini seven, dürüst, güvenilir, aile sahibi bir kimsedir. Bu tarz insanlardan kimseye bir zarar gelmez, onlar her zaman insanların güvenebileceği kişilerdir. Ayrıca baca kazanç demektir. Evi olmayan kirada bulunan biri baca görürse ev sahibi olacaktır.

Rüyada Baca Temizlediğini Görmek

Rüyada baca temizlediğini gören kişi fikri hayatında önemli değişikliklere yer verecek demektir. Bu değişiklikler, tamamen olumlu manada gerçekleşecektir. Kötü huylarını ve alışkanlıklarını bir kenarı bırakacaktır.

Rüyada Soba Bacası Kurduğunu Görmek

Rüyada soba bacası kurduğunu gören kişi, iki dirhem bir çekirdek yaşayacak demektir. Bu halinden gocunmayacak, aksine daha iyi hale gelmek için var gücüyle çabalayacaktır.

Rüyada Bacadan Duman Tüttüğünü Görmek

Rüyada bacadan duman tüttüğünü görmek, efsunlu ve karamsar haberlerin işaretçisidir. Kişinin sevdiği ve takdir ettiği bir takım kişi veya kurumlar yakın zamanda büyük belalarla uğraşmak durumunda kalacaklardır.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyada baca kurumu görmek, bir takım değişikliklere işarettir. Bu değişiklikler neticesinde, kişinin hayatı gözle görülür bir biçimde değişecektir.

Rüyada Baca Kurumu Temizlediğini Görmek

Rüyada baca kurumu temizlediğini gören kişi için bir hayır var demektir. Çok zorlu bir yükün veya işin altına girecek olan rüya sahibi, bu zorlu görevin altından bileğinin hakkıyla kalkmasını da bilecektir.

Rüyada Baca İsi Görmek

Rüyada baca isi görmek, kişinin etrafına karanlıkları toplayacağına işarettir. Kendi hataları sonucunda karanlık bir tabloyla karşı karşıya kalacak olan bu kimse, bu durumun içinden çıkmak için de bir şey yapamayacaktır.

Rüyada Bacanın Yıkıldığını Görmek

Rüyada bacanın yıkıldığını görmek, dağılacak bir işin ya da ailenin işaretidir. Hiç iyi bir rüya değildir. Büyük bir olay, tartışma, kaza ya da aksilik sonucunda gerçekleşecek olan büyük bir patlama, birden fazla kişiye büyük zararlar getirecektir.

Rüyada Kendi Evinin Bacasını Görmek

Rüyada kendi evinin bacasını gören kişiyi maddi rahatlık beklemektedir. Uzun bir aranın ardından ferahlama yaşayacak olan rüya sahibi, derin bir `oh` çekecektir.