Rüyada Ayı Görmek


Rüyada ayı görmek kişinin üstündeki tüm yüklerden kurtulacağına işarettir.Eğer hasta bir kimse ise hastalıktan kurtulur, borçlu bir kimse ise borcundan kurtulur, önünde engeller var ise bu engellerden kurtulur.

Rüyada Ayı Saldırısı

Rüyada ayının kendisine saldırdığını gören kişi etrafındaki düşmanları görmelidir. Çünkü onun etrafı düşmanlarla doludur ve bu düşmanlar ona zarar vermek için fırsat kolluyorlardır.

Rüyada Ayı Kovalamak

Düşmanlardan kurtulmak, onları etrafından temizlemek manasına gelir. Kişi etrafındaki düşmanları görmüştür ve bunları temzilemiştir.

Rüyada Ayı Yavrusu

Sahtekar bir dosta işarettir. Bu dost beğenmediği hoşuna gitmediği şeyleri size güzel göstererek sanki sizin için bir şeyler yapmaya çalışıyor, sizi düşünüyor gibi davranmaya çalışmaktadır.

Rüyada Ayı Öldürmek

Borçtan kurtulmaya delalet eder. Kişi etrafına olan tüm borçlarını kapatır, kimseye alacağı vereceği kalmaz.

Rüyada Ayı Beslemek

Rüyada ayı beslediğini gören kişi düşmanını koynunda beslemektedir. Bu düşman onun en yakınında bulunan bir dostu ya da bir akrabasıdır.

Rüyada Ayı İle Konuşmak

Rüyada ayı ile konuşmak düşmanını dost yapmaktır. Yani aradaki düşmanlığı kaldırıp onunla yakın arkadaş olup zamanla dost olmak manasına gelir.

Rüyada Ayı Postu Görmek

Rüyasında ayı postu gören kişi; dostunun sayesinde düşmanından kurtulur. Dostu ona fark ettirmeden düşmanlarını temizler ve rüyayı gören şahsın yolunu açar.

Rüyada Ayı Ailesi Görmek

Rüyasında ayı ailesi gören kişinin düşmanı fazladır. Bu kadar çok düşmanı olan kişi yanlış yolda olandır. Bu sebeple davranışlarını kontrol etmeli, neden bu kadar düşmana sahip olduğunu düşünmelidir.