Rüyada Asker Görmek


Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek genel anlamda iyidir ve hayra yorulur. Eğer rüyanızda asker gördüyseniz kötü insanlardan ve tehlikeden uzak olacağınıza, galibiyet bol kazanç elde edeceğinize, işlerinizde yükseleceğinize ve çevrenizde ki insanlar tarafından çok sevilen bir insan olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Asker Olmak

Rüyasında asker olan kişi için yakın zamanda bir hastalığa yakalanacağının habercisidir. Asker olmak uzağa yolculuk yapmak rüyada hayra işaret değildir.

Rüyada Askerlik Yaptığı Yeri Görmek

Rüyasında askerlik yaptığı yere giden kişi yakın zamanda yaşayacağı kötü bir olayda arkadaşının desteğini görür.

Rüyada Asker Üniforması Giymek

Rüyasında asker üniforması giyen kişi yakın zamanda muradına erer. Son zamanlarda istediğiniz en büyük isteğinizin yakın zamanda gerçekleşeceğinin habercisidir.

Rüyada Askerler ile Savaşa Katılmak

Rüyada asker olmayıp askerlerle birlikte savaşa katıldığınızı gördüyseniz bazı hatalar yaptığınızın fakat hataların üstesinden gelebilmek için uygun bir zamanda olduğunuzun habercisidir.

Rüyada Asker ile Tanışmak

Rüyada askerle tanışıp sohbet etmek bekar kimse için yakın zamanda güçlü sorumluluk sahibi bir insanla tanışacağına ve o insanla evleneceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli ise yakın zamanda dürüst, doğrucu bir insanla tanışıp arkadaş olacağına delalet eder.

Rüyada Asker ile Çatışmak

Rüyada asker ile çatışmak çatışan kişinin yakın zamanda aile bireylerinden birinin bir sorunu ile yüzleşeceğine bunların üstesinden gelebilmek için çok büyük bir mücadele vereceğine yorumlanır. Eğer kişinin çatıştığı asker tanıdığı bir insansa yakın zamanda yaptığı bir yanlış yüzünden çevresinde ki insanların zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Askerler Tarafından Öldürülmek

Rüya sahibi rüyasında askerler tarafından öldürüldüğünü görürse ömrü uzar, rüya sahibinin bir hastalığı varsa yakın zamanda sağlık problemleri düzelir.

Rüyada Askerden Kaçmak

Rüyada askerden kaçmak rüya sahibinin yakın zamanda bir kavgaya karışacağına kavga ettiği kişiye büyük bir zarar verip çok büyük pişmanlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Komutan Olmak

Rüyasında komutan olan kişi yakın zamanda iş hayatında yükselir. Rüyasında komutan rütbesi alan kişi yakın zamanda yüklü miktarda bir para kazanır.

Rüyada Sehit Olmak

Rüyasında şehit olduğunu gören kişi gelecek adına çok büyük adımlar atar ve o günlerde yaptığı işlerden çok büyük kar elde eder.

Rüyada Asker Silahı Görmek

Rüyada silah görmek genel anlamda hayra yorulmaz fakat asker silahı rüya sahibinin çok büyük güç elde edeceğinin habercisidir.

Rüyada Askerlikten Kaçmak

Rüyasında askerlikten kaçan kişi evli ise eşini üzecek ya da büyük miktarda zarar verecek bir iş içerisindedir. Rüyasında askerden kaçan kişi bekarsa sorunlu bir ilişki kurar ve kurduğu ilişkiye kendi zarar verir.

Rüyada Askerlerle Yemek Yemek

Rüyasında askerlerle yemek yiyen kişi yakın zamanda bir devlet işine atılır.