Rüyada Aşık Olduğunu Görmek


Rüyada aşık olduğunu görmek kişinin hayatında bir çok güzel şeyin olacağına işaret eder. Manevi yönden birçok güzel duygu yaşar. Hayatının her anı daha güzel şeylerle dolup taşar. Aşık olur, yüzü güler, kalbi gibi kendisi de parlar. Her zaman ve her yerde şans onu takip eder.

Rüyada Tanımadığı Birine Aşık Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında tanımadığı birine aşık olduğunu görürse, bu yabancı insanın onun dertlerine, sıkıntılarına çare olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi rüyasında aşkına karşılık alamadığını görürse, bu yardımlaşmanın karşılıklı olmayacağını, rüya sahibinin kendisine yardım eden kişiye yardım edemeyeceğini sadece kendisine yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada Aşık Olup Evlendiğini Görmek

Bir kimse rüyasında aşık olup ardından da evlendiğini görürse gerçek hayatta da evlenmek isteyip bu muradına ereceği anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi zaten evli biri ise ve rüyasında da eşinden bir başkası ile evlendiğini görmüş ise bu da eşiyle olan bağlılığının artacağı ve güzel günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Eğer ailevi sıkıntıları varsa kısa zamanda bunların da çözüme kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Aşık Olduğu Kişiyi Başkası İle Görmek

Rüyada aşık olduğu kişiyi başkası ile görmek yakınındaki dost bildiği bazı insanların arkasından işler çevireceği ve rüya sahibine oyunlar yapacağı anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi rüyasında aşık olduğu kişinin kendisini bir arkadaşı ile aldattığını görürse, bu da yakın bir arkadaşının kendisine karşı aşık olduğuna işaret eder, fakat bu durum rüyayı gören kişi tarafından pek hoş karşılanmaz.

Rüyada Aşık Olunan Kişi Tarafından Terk Edilmek

Bir kimse rüyasında aşık olduğu kişi tarafından terk edildiğini ve bu durumdan ötürü üzülüp ağladığını görürse, bu sanıldığı gibi kötü anlamlara gelmez. Aksine rüya sahibinin ilişkisinin gittikçe daha iyiye gideceğine ve evlilik anlamında bir adım atılacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sevgi, aşk ve huzur dolu bir ilişkisi olacak ve bunu evlilik ile taçlandıracaktır.

Rüyada Aşık Olup Ayrıldığını Görmek

Rüyada aşık olup ayrıldığını görmek rüyayı gören kişinin imkansız birine aşık olacağı manasına gelir. Rüya sahibi bu imkansız aşktan ötürü ciddi sıkıntılar yaşayacak, kalbi kırılacak, çok fazla göz yaşı dökecektir.

Rüyada Aşk Acısı Çekmek

Rüyada aşk acısı çekmek rüyada görülenin aksi olacağı manasına gelir. Rüyayı gören kişi aşk hayatında sükunete erer ve hayatının aşkı ile sonsuza dek mutlu olur. Bu mutluluk hem kendisine hem de etrafına ışık saçar.

Rüyada Bir Yakınına Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada bir yakınına aşık olduğunu görmek rüyayı gören kişinin asla tahmin edemeyeceği birine aşık olacağı manasına gelir. Rüyayı gören kişi bu kişiye aşık olduğunu uzun bir süre fark etmeyecek, fark ettiğinde de bu duruma şaşıracaktır.

Rüyada En Yakın Arkadaşına Aşık Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında en yakın arkadaşına aşık olduğunu görürse bu rüya aşk ile değilde arkadaşlık ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi bu yakın arkadaşı ile daha da yakınlaşacak kimseye anlatamadığı sırlarını ona anlatacaktır.