Rüyada Araba Görmek


Rüyada araba görmek bir takım maddi kaygıların olacağına işaret eder. Bu yüzden geleceğinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Ayrıca harcamalarınızı biraz kısabilir ve yeni yatırımlara yönelebilirsiniz. En çok merak edilen rüya tabirleri arasındadır.

Rüyada Arabadan İnmek

Rüyada arabadan inmek, hayatınızda bir takım gerilemeler yaşayacağınıza işarettir. Ayrıca iş konusunda atacağınız adımlar da çok önemlidir.

Rüyada Arabaya Binmek

Eğer kendi işinizin patronuysanız, işlerinize çok büyük bereket gelebileceğine işarettir. Ya da bir iş yerinde çalışıyorsanız iş hayatınızda beklenmedik bir mevkie yükseleceğinize işarettir. Bu rüya bir bakıma yükselmenin müjdecisi olarak tanımlanır. Rüyayı gören kişi bir devlet dairesine çalışıyorsa, sevdiklerinden iyilik görebilir.

Elbette Rüyada Araba Görmek ile ilgili hayırlı yorumlar yapılacaktır. İş nedeniyle ya da tatil amaçlı bir yolculuğa çıkılabileceğine de işarettir. Rüyada arabadan düşen bir kişi ise çalışılan iş yerinden çıkacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Araba Görmek rüyası genişletilebilir. Bir yük arabası gören biri sosyal hayatında sıkıntılar yaşayabilir. Minibüs ya da dolmuş gören biri ise iş seyahatine çıkabileceğini anlayabilir. Çıkılacak olan bu iş seyahati ayrıca çok iyi geçecektir.

Kaza Yapmış ve Yuvarlanmış Araba Görmek

Rüyada kaza yapmış bir araba görmek, sanıldığının tersine hayırlı bir şeye işarettir ve mevkiinizin de yükselebileceği anlamını taşır. Yuvarlanmış bir araba görmek ise, çevrenizden aldığınız sevginin uzun sürmeyeceğine delalet eder.

Araba Kovalamak ve Araba Altında Kalmak

Rüyada bir arabaya yetişmek için kovalıyorsanız, iş arayışı içinde olanlar için bu arayışın uzun sürebileceğine işarettir. Araba altında kalmak ise zenginliğe işaret eder. Yüklü bir mirasa sahip olma anlamına gelir.

Araba ve Araba Kullanmak

Rüyanızda eğer bir otomobili görürseniz herhangi bir suç yüzünden itham edilebilir ve bu suçsuzluğun da kısa sürede ortadan kalkacağını anlayabilirsiniz. Ayrıca kısa süreli keder anlamına da gelmektedir. Rüyada otomobil kullanmak ise farkında olmadan gösterdiğiniz davranışlar nedeniyle farklı sıkıntılar yaşayabileceğinize işaret etmektedir.

El Arabası ve At Arabası Görmek

Rüyada el arabası görmek yapacağınız işlere çokça emek harcayacağınıza işaret etmektedir. At arabası görmek ise amaçlarınıza doğru emin adımlarla gideceğinize delalet eder. At arabasıyla yolculuk ise kişinin araba sahibi olamayacağına işaret edilmektedir. Bazı tabirciler bu rüyanın küçük bir rahatsızlığı işaret edebileceğini belirtmektedir.

Rüyada Araba Almak

Rüyada araba almak birkaç kişinin yardımı ile kazanılan başarıları işaret etmektedir. Ayrıca yakın bir zaman içinde dünya evine girilebileceğini ve maddi açıdan da rahatlanacağını belirtmektedir.