Rüyada Altın Görmek


Rüyada Altın Görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Manevi, maddi ve sağlık anlamında istenilen şeylerin kısa sürede gerçekleşeceğine ve çevreden de büyük bir iyilik alınacağına işarettir. Ayrıca rüyada kişinin sağ elinin altın olduğunu görmek de kazanca işarettir.

Rüyada Altın Görmek dışında altım külçesi görmek de sıklıkla yorumlanmaktadır. Bu rüya elden çıkabilecek mala işarettir. Aynı zamanda kötülükle tabir edilmektedir. Devlet işlerinde yüksek bir mertebe anlamına gelen rüyada altın külçe verilmesi de bu şekilde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Altın Madeni Bulmak

Bir kişinin rüyada altın madeni bulduğunu görmesi, kişinin bir servet bulabileceğine işarettir. Genç olmayan birinin görmesi ise söz ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini bildirir. Rüyada altından para görmek ise dedikodu olarak tabir edilir. Gümüş para, duaların kabul edilmesine ve hastalıktan şifaya doğru gidileceğine delalettir.

Rüyada Altın Görmek aynı zamanda sikke altın görmek ile tanımlanabilir. Din ve ilme işarettir ve aynı zamanda güzel bir çocuğa delalet etmektedir. Eğer kişi beş adet altın görüyorsa bu durum beş vakit namaza işarettir. Bazı seferlerde ise iman ve ilme ışık tutar.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Bekâr bir genç kız veya erkek altın yüzük takıyorsa iyi bir evlilik yapacağına işarettir. Ayrıca altın gerdanlık görmek de memuriyet durumuna delalet etmektedir. Eğer altın ya da gümüşten resimler görülmüşse bu durum mal ile tabir edilmektedir. Rüyada altınların çıkardığı sesi duymak da mutlu edici haberlerin işaretidir.

Rüyada Altın Görmek yine altın tabak görmek şeklinde de olabilir. Ticareti yapılacak şeylere işaret eden bu durum aynı zamanda salih amellere işarettir. Rüyada altın taşıyorsanız kâr ve kazanç işaretinin verildiği bilinmelidir.

Rüyada Altın Bilezik Takmak

Bir kadının altın bilezik takması miras şeklinde yorumlanır ve rüya sahibine miras kalacağına işarettir. Ayrıca rüyada altın bir ayna görüldüğünde fakirlikten sonra zenginliğe doğru ilerleyiş söz konusu olabilir. Altın elbise görmek ise düşmana galip gelmeyi işaret eder.

Rüyada Altından Ev Görmek

Rüyada altından ev görmek daha çok yangın ile tabir olunmaktadır. Altın ateş renginde olduğu için rüya tabircileri böyle yorumlar. Altından merdiven basamakları ise bolluk ve bereket simgesi olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Elinde Altın Görmek

Rüyada elinde beş adet altın görmek makbul olacak işlere işarettir. Tek altın görmek ise güzel bir ev şeklinde yorumlanır. Altın kırıntıları görmek ise faydalı ilimlere, iyi bir dosta ve hayırlı bir çocuğa işarettir. Eğer rüyada ölüden altın alıyorsanız bu durum zulümden kurtulmak anlamı taşır. Her iki elinizde altın görmek ise iş hayatında sıkıntıların habercisidir.

Rüyada Altın Görmek en fazla bu şekillerde yorumlanmaktadır ve elbette daha pek çok farklı tabiri vardır. Taç ve başörtüsünün altından olduğunu görmek ve bu giysilerden giymek Allah’a olan yakınlığa işarettir. Saf altından bir nesne görmek ise anlaşmalara ve doğru sözlere tabir olunmaktadır.

Rüyada altın ya da gümüşten gerdanlık görmek devlet işlerinde yüksek makamlara çıkılacağının işaretidir. Altın para dedikodu ve iyi sıhhat demektir. Daha çok kazançlarla ilgili bir rüyadır ve altın