Rüyada Alışveriş Görmek


Rüyada alışveriş görmek rüyayı gören kişinin eline yakın zamanda para geçeceğine maddi açıdan istediği her şeyi alabileceğine işaret eder. Eğer işsiz bir kimse bu rüyayı görürse yakında iş sahibi olacak ve maddi sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Sevilen Biri İle Alışveriş Yapmak

Rüyada sevilen biri ile yani ailesinden biri ya da yakın bir arkadaşı ile alışveriş yaptığını gören kişi sevdikleri ile uzun bir süre zaman geçirir. Onlarla ortak çalışmalara girer birlikte güzel işlere imza atarlar. Her zaman bir arada olup ortak bir iş bile kurabilirler.

Rüyada Sevmediğiniz Biri İle Alışveriş Yaptığınızı Görmek

Bir kimse rüyasında sevmediği biriyle alışveriş yaptığını görürse çevresinde hazzetmedi insanlarla karşılaşacak ve ister istemez bu kişilere işi düşecektir. Yine bu şahsiyetlerle ister istemez bazı ortamlarda yüz yüze gelip onlarla muhatap olmak zorunda kalacaktır.

Alışverişte Sevmediği Birinin Parasını Ödemek

Bir kimse rüyasında sevmediği biri ile alışverişe çıkıp o kişinin parasını ödediğini görürse bir kişiye karşılıksız yardım yapacak ve bu yardımın sonrasında manevi olarak da bir kısım rahatlığa ferahlığa erişecektir.

Rüyada Arazi Alışverişi Yaptığını Görmek

Bir kimse rüyasında arazi aldığını görürse bu kişinin zenginleşeceğine, maddi açıdan elinin bollaşacağına ve yakınlarına maddi açıdan destek vereceğine işaret eder. Ayrıca yardım ettiği kişilerin de hayır duasını alacaktır. Eğer rüyayı gören kişi rüyasında uçsuz bucaksız bir arazi satın aldığını görürse bu rüya rüyayı gören şahsın kalbinde derin boşluklar olacağına ve aradığı huzuru bir süre daha bulamayacağına işaret eder.

Rüyada Market Alışverişi Yaptığını Görmek

Bir kimse rüyasında kendisini markette alışveriş yaparken görürse evine uzun süreli misafir gelecek, evinin kapılarını başkalarına açacak ve o kimselere yardımda bulunacaktır. Yine maddi açıdan da bazı sıkıntılar yaşayacak, birtakım zorluklar baş gösterecek ama bu zorluklar çok uzun sürmeyecek ve yakın bir zamanda her şey düzelecektir.

Rüyada Oyuncak Satın Aldığını Görmek

Bir kimse rüyasında oyuncak satın aldığını görürse çocuk sevgisine aç olacağına işaret eder. Bu kişi artık evlat edinmek, evlat sevgisi tatmak istiyordur. En yakın zamanda bir çocuk sahibi olmak onun en büyük dileğidir ve pek yakında bu dileğine kavuşacaktır.

Rüyada Kıyafet Satın Aldığını Görmek

Rüyada elbise satın aldığını görmek korunup kollanmaya, uzun bir ömre işaret eder. Yine satın aldığı bu elbiseler sayesinde tüm sıkıntılarından kurulacağını işaret eder.

Rüyada Bir Şeyler Satın Aldığını Görmek

Bir kimse rüyasında ev aldığını görürse yakında evleneceğine ya da hayatının aşkı ile karşılaşacağına işaret eder. Yine rüyada insan satın aldığını görmek; rüyayı gören kişinin arkadaş çevresinin çoğalacağına işaret eder.