Rüyada Aile Görmek


Rüyada aile ya da aileden birini görmek sığınma, korku ve endişelerden kurtulma, muhtaç olma, ihtiyaç duyma gibi manalara gelir. Çünkü insan bu duygularının karşılığını yalnızca ailesinden alır.

Rüyada Anne Görmek

Rüyayı gören kişi erkek ise bu kişi olgun kadınlardan hoşlanıyor, olgun kadınlardan biri ile birlikte olmak istiyordur. Eğer rüyayı gören kadın ise sosyal ilişkilerde rahatlık ve olgunluk hissi yaşayacaktır.

Rüyada Baba Görmek

Babanın ailedeki en önemli görevi koruma duygusudur. Rüyasında babasını gören kişi bir şeylerden korunmak istiyordur.

Rüyada Büyükanne ya da Büyükbaba Görmek

Rüyasında büyükannesini ya da büyükbabasını gören kişi gelenek ve göreneklere bağlı olan, çağdaş olmayan kişidir.

Rüyada Hala ya da Amca Görmek

Rüyada baba tarafından görülen akraba mal ve mülk manasına gelir. Ya baba tarafından kendisine mal gelir ya da mal gider.

Rüyada Abi Görmek

Rüyasında abisini gören kişi kendisi ile kavga edecek ama aynı zamanda da kendisini sevecek birisine ihtiyaç duyar. Abi ile her zaman kavga edilir ama aynı zamanda da çok sevilir.

Rüyada Aileden Biri İle Kavga Etmek

Rüyada aileden biri ile kavga etmek görülen rüyanın tersine aile bireyleri ile kişinin arasının her zaman iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Aileden Biri İle Evlenmek

Aile bireylerinden herhangi biri ile evlenmek hele ki nikah düşmeyen biri ile evlenmek her zaman huzursuzluk olarak yorumlanır. Bu huzursuzluk kişinin dini açıdan hata yapmış olmasından kaynaklanmaktadır.