Rüyada Ahır Görmek


Rüyada Ahır Görmek,Rüyayı gören kişinin şanslı biri olmasına ve her dilediğine kavuşmasına tabir edilir. Rüyada ahır görmek kişinin bolluk bereket içinde olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin ömrünün huzur içinde geçmesine ve ağız tadının bozulmamasına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin mutlu olmasına da delalet eder. Rüyada ahır gören kişinin kısmetlerin en büyüğüne sahip olmasına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin sevilmesine yorumlanır. Rüya sahibinin her günü için şükretmesine ve yaşadığı hayatın kıymetini bilmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin gelecek kaygısı olmadan rahat bir hayat sürmesine delalet eder.

İslami Yorumu

Rüyada ahır görmek, Kişinin ticaret hayatında iyi olmasına ve adını herkese duyurmasına yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin aklını kullanarak büyük işler başarmasına ve mevki sahibi olmasına tabir edilir. Rüya sahibinin iş hayatında sevilmesine ve sözünü dinletmesine delalet eder.

Alim ve Ulemaların Yorumu

Rüyada ahır görmek bazı alim ve ulemalara göre şu şekilde yorumlanmıştır. Rüyayı gören kimsenin memleket özlemi çekmesine yorumlanır. Rüya sahibinin şehir hayatından çok köy hayatını sevmesine ve şehirde yaşamak istememesine delalet eder. Bazen de rüya sahibinin memleketteki akrabalarından iyi haberler almasına işaret eder.

Rüyada Ahır Temizlemek

Rüyada Ahır Temizlemek,Rüya sahibinin inadının ve sabit fikirliliğinden vazgeçmesine yorumlanır.Rüyada ahır temizlemek rüya sahibinin yeni fikirlere açık olmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatta sadece siyah beyaz değil gri olduğuna da ikna olmasına delalet eder. Rüyada ahır temizleyen kimsenin aklını başına getirecek bazı olaylar yaşamasına da yorumlanır.

Rüyada Ahır Dolusu İnek Görmek

Rüyada Ahır Dolusu İnek Görmek,Rüyayı gören kişinin çok istediği muradına kavuşmasına yorumlanır. Rüyada ahır dolusu inek gören kimsenin zenginliğe kavuşmasına her istediğini elde etmesine delalet eder. Rüyayı gören kimsenin kusursuz bir hayat yaşamasına keyfinin yerinde olmasına işaret eder. Rüyada ahır dolusu inek görmek kişinin zenginliğinden yakınlarının da faydalanmasına yorumlanır.

Rüyada Ahırda At Görmek

Rüyada Ahırda At Görmek,Kişinin halledilmesi gereken bir işinin kolay bir şekilde halledilmesine yorumlanır. Rüyada ahırda at görmek kişinin devlet dairesine gitmesine yorumlanır. Ayrıca rüyayı gören kimsenin kafasının rahat olmasına delalet eder.