Rüyada Ağlamak Görmek


Rüyada ağlamak bazen sevinç ve heyecan bazen de hüzün ve keder olarak yorumlanır. Ama rüya tabircilerinin büyük bir kısmı rüyada ağlamayı tam tersi bir şekilde sevinç ve heyecan olarak yorumlarlar. Rüyada ağladığını gören kişi gerçek hayatta güler.

Rüyada Kendinin Ağladığını Görmek

Bir kimse rüyasında ağladığını görürse bu rüya gören kişinin hayatındaki tüm olumsuzlukların gideceğine, artık huzura kavuşacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi artık kötü şeyler yaşamayacaktır.

Rüyada Çocuğunun Ağladığını Görmek

Çocuğu olan bir kişi rüyasında çocuğunun ağladığını görürse bu rüya gören kişinin çocuğundan hayırlı ve güzel bir haber alacağına işaret eder. Çocuğu annesini ya da babasını artık rüyayı gören hangisi ise ona çok sevineceği bir haber verir.

Rüyada Annenin Ağladığını Görmek

Bir kimse rüyasında annesinin ağladığını görürse bu rüya gören kişinin annesinin bir takım sorunlar yaşadığına ve çocuğundan bu sıkıntılarını sakladığına ayrıca yakın zamanda annesinin bu sıkıntılarının geçeceğine işaret eder.

Rüyada Babanın Ağladığını Görmek

Bir kimse rüyasında babasının ağladığını görürse bu rüya gören kişinin yakında iş değişikliği yapacağına ve bu iş değişikliğini yaparken babasının onayını alır onun istemediği bir işte çalışmazsa onun için daha hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada Yüksek Sesle Ağladığını Görmek

Bir kimse rüyasında yüksek sesle ağladığını görürse bu rüya gören kişinin uyandıktan sonra da aynı şekilde ağlayacağına işaret eder. Aynı tabir rüyada feryat ederek ağladığını görmek içinde geçerlidir.

Rüyada Sessizce ve Gizlice Ağladığını Görmek

Bir kimse rüyasında sessizce ve gizlice ağladığını görürse bu rüya gören kişinin daha önceden yaptığı hata ve günahlarından pişmanlık duyacağına bu pişmanlıklardan dolayı ağladığına işaret eder.

Rüyada Ağladığını Ama Gözünden Yaş Akmadığını Görmek

Bir kimse rüyasında uzun bir süre ağladığını ama gözünden tek bir damla yaş akmadığını görürse bu rüya hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin beklentileri karşılanmaz, isteklerini yerine getiremez.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir