Rüyada Ağaç Görmek Tabiri


Rüyada Ağaç Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabiri Nedir 

Rüyada ağaç görmek,ağacın cinsine, faydasına ve mensup olduğu şahsa göre yorumlanır. Dallar evlat ve akraba ; yapraklar ise para ile tabir edilir.

Rüyada üzerlerinde meyveleri bulunan birçok ağaç görmek,eline mal geçeceğine;ağaçların yapraklarından koparıp toplamak,yine aynı şekilde mal ve servete,bir görüşe göre bazı ağaçların haram mala işaret eder.

Bir ağacın yerinden söktüğünü veya kestiğini ya da ağacın kuruduğunu gören şiddetli bir hastalığa tutularak vefat eder ve insanlar arasında unutulur. Başka bir görüşe göre akrabasından biri ölür veya bir kişiyi maişetinden,makamından ve işinden düşürür.

Rüyasında bir ağaç diktiğini göre, şeref sahibi olur veya büyük bir zat ile dost olur, Diktiği ağacın yetişmediğini gören gam ve keder içine düşer. Ağacın dalları erkek kardeşlere,evlada ve akrabaya işaret eder. Bir ağacın dallarının çoğaldığını gören kişinin aile ve akrabası çoğalır. Bir ağacın dallarının azaldığını görmek ise,aile ve akrabasının muhtelis sebeplerden dolayı azalacağını gösterir.