Rüyada Abla Görmek


Rüyada birinin ablasını görmesi o kişinin bir sıkıntısı olduğuna ve sıkıntılardan kurtulmak için en yakınına ihtiyaç duyduğuna işarettir. Rüyada ablanızı veya abla gibi yakın gördüğünüz birini görmek, yaptığınız veya yapacak olduğunuz bütün işlerinizde size dürüst bir insanın yardım edeceği ve bu yardımın uzun süreli olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Abla İle Kavga Etmek

Rüyasında ablası ile kavga ettiğini gören kişi yakın zamanda bir arkadaşı ile kavga eder. Genelde aileden biri ile kavga etmek uzak biri ile kavga etmeye, dışardan biri ile kavga etmek aileden biri ile kavga etmeye delalet eder.

Rüyada Abla İle Hasret Gidermek

Kişinin çok sevdiği ama uzun zamandır göremediği birini görmek için yanına gideceği manasına gelir. Uzun zamandır görüşemediği bu kişi ile yeniden bağlantı kurmak kendisine iyi gelecektir.

Rüyada Abla İle Sokağa Çıkmak

Rüyada abla ile sokağa çıkmak rüyayı gören kişinin abla hasreti çektiğine delalet eder. Ablası ile bir süredir görüşemediği manasına gelir.

Rüyada Abla İle Buluşmak

Rüyasında ablası ile buluştuğunu gören kişinin ablasının ona ihtiyacı vardır. Ablası zor zamanlar geçirnektedir ve kendisine ihtiyacı vardır. En kısa zamanda ablasının yanına gitmesi gerekmektedir.

Rüyada Abla İle Evlenmek

Rüyasında ablası ile evlendiğini gören kişi haram yola kaymıştır. Yaptığı haram davranışı bulmalı ve düzeltmelidir.

Rüyada Ablasının Evlendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin ablasının hayatında bir şeylerin değişeceğine, eksik ve kötü giden her şeyin düzeleceğine, ablasının mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Ablanın Ağladığını Görmek

Aileden birinin hasta olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir akrabası yakın zamanda ciddi bir rahatsızlık geçirir:

Rüyada Ablanın Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında ablasının hamile olduğunu gören kişi yakın zamanda ablasından hayırlı haberler alır. Bu haber ablasının evlilik hayatı ile ilgilidir.