Rüyada Abi Görmek


Rüyada abi görmek daha çok aileye ve fedakarlığa işaret eder. Rüyayı gören kişi ailesi için her türlü fedakarlık yapmaktadır. Onların mutluluğu için kendi mutluluğundan kolayca vazgeçebilmektedir. Abi aynı zamanda yakın akrabalardan gelecek yardıma da işaret eder.

Rüyada Sevinçli ve Mutlu Abi Görmek

Rüyada bir insan abisini sevinçli ve mutlu bir şekilde görürse rüyayı gören kişi aile içerisinde mutluluğa, fedakarlığa ve huzura erecektir. Ayrıca bu rüya gören kişinin abisine, ablasına hatta yakın uzak bütük akrabalarına karşı olan tüm sorumluluklarını yerine getirdiğine işaret eder.

Rüyada Abinin Vefat Ettiğini Görmek

Bir kimse rüyasında abisinin vefat ettiğini görürse bu kişi kendi hayatında ve iç dünyasında kendisine yardım edecek kimsenin kalmadığına işaret eder. Zorluklarla karşılaştığında yalnız başına kalacağına işaret eder. Etrafında yardım edecek çok fazla insan kalmadığına ve yardım beklediği kişilerinde ona sürekli yardım etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Abi İle Kavga Ettiğini Görmek

Bir kimse rüyasında abisi ile kavga ettiğini görürse bu rüya iki şekilde yorumlanır. Birincisi kardeşlerin arasında sorun çıktığı veya çıkabileceğidir. Ki bu rüya da böyle bir kavganın yaşanacağına ama en kısa zamanda da barışılacağına işaret eder.İkincisi ise rüya sahibinin kardeşi ile arasında problem olmaması durumudur. Eğer kardeşlerin arasında bir problem yok ise bu iki kardeşin yakın zamanda yan yana gelip dertleşeceği manasına gelir.

Rüyada Üvey Abi Görmek

Rüyada üvey abi görmek rüyayı gören kişinin etrafında ve çevresinde olan ve kendilerine güvendiği bazı insanların aslında gördüğü gibi olmadığı ve bazı konularda kendisini yarı yolda bırakacağı manasına gelir.

Rüyada Abinin Üvey Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında öz abisi sandığı kişinin aslında üvey olduğunu öğrendiğini görürse bu kişinin abisinin herkesten sakladığı bir derdinin olduğuna işaret eder. Rüya sahibi en kısa zamanda abisinin yanına uğramalı, onunla dertleşmelidir.

Rüyada Abinin Hasta Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyasında abisinin hasta olduğunu görürse eğer bu rüya tıpkı bir önceki rüyada olduğu gibi rüyayı gören kişinin abisinin bir sıkıntısı olduğuna işaret eder. Kişi en yakın zamanda abisinin bu derdine derman olmalıdır.Çünkü bu dert rüya sahibinden ötürü ortaya çıkan bir derttir ve bu sıkıntılar rüya sahibini de etkileyecektir.

Rüyada Abinin Ölmeden Önceki Halini Görmek

Bir kimse rüyasında abisinin ölmeden önceki son anlarını görürse rüya sahibinin abisinin ciddi sıkıntıları olduğuna ve bu sıkıntılardan abisinin kurtulabilmesi içinde rüya sahibinin desteğine ve yardımına ihtiyacı olduğuna işaret eder.